Ya Klavyeniz Olmasaydı?

Gacınız
Gacınız (Nallıhan İlçesinde Kardeşim, arkadaşım demek) adıyla 2014 yılından bu yana yazılar yazmaktadır. Mail Adresi : gaciniz@nallihanhaber.com
12.03.2020
A+
A-

Ya Klavyeniz Olmasaydı?Sevgili okurlarımız,
Üretmek faydalı olmak, olabilmek ya da olmayı istemek üzerine düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Nallıhan Özelinde yazacaklarım aslında ülkemizin de gerçeği.
Artık günümüzde mış gibi davranmak moda oldu. Karar mercisinde olanlar hep bir tedirgin acaba mı diye. Çünkü herkes kendisini jüri olarak görüyor. O öyle olsun bu böyle olsun. Şunu şöyle yapın bunu böyle yapın.
Nallıhan’da da etkin şekilde kullanılan sosyal medya da bakıyorum da maaşallah bu konuda bayağı yetkiniz. Allah yönetici kademesinde olanlara sabır versin yardım etsin.
Kimseye yaranmaları mümkün değil. Küçük bir yerde yaşıyoruz. Yarın yüz yüze bakacağız demeden çok ağır söz ve ifadeler sarf edebiliyoruz. Yapmayalım arkadaşlar.
Bu platformları daha faydalı işler için kullanan insanlarımızın da sayısı az değil. Kendi çaplarında ilçeye ve insanlara faydalı olmaya çalışıyorlar. Yaptığı işi az veya küçük görmeden en azından niyetimiz belli olsun anlayışıyla uğraşanlara selam olsun.
Ankara’nın o kadar ilçesi içerisinde gerçekten doğasıyla, insanıyla ve güzellikleriyle ön plana çıkan Nallıhan’ı çalışan üreten insanların şevkleri kırılmazsa daha güzel günler beklediğine inancımız tamdır.
Saygı ve sevgilerimizle…

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.