TUSAŞ’tan önemli bir hamle daha

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), geliştirdiği hava platformlarını dünya kamuoyuna daha yeterli tanıtmak için web sitesini yeniledi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
04.05.2021
A+
A-

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), geliştirdiği hava platformlarını dünya kamuoyuna daha yeterli tanıtmak için web sitesini yeniledi. Teknolojik yeniliklerin entegre edildiği yeni web sitesinde Türkiye’nin havacılık dalında birinci olarak TUSAŞ’ın geliştirdiği hava platformlarının 3D görünümleri de ziyaretçiler ile buluşuyor.
Havacılık ve uzay alanında Türkiye’nin öncü şirketi TUSAŞ, dijital yatırımlarına devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl TUSAŞ APP ile 7’den 70’e havacılık tutkunlarına hitap edecek bir uygulama geliştiren TUSAŞ, gelişen teknolojiye karşılık verebilecek özellikler eklediği web sitesini yeniledi. Mevcut web sitesindeki bilgilerin yanı sıra hava platformlarının son durumlarını ve özelliklerini de içeren yeni web sitesinde ziyaretçiler için keyifli bir tecrübe yaşatacak olan hava platformlarının 3D görünümleri de yer alıyor.

Kullanıcı dostu yapısı ile keyifli bir tecrübe yaşatacak olan yeni web sitesinde TUSAŞ’ın geliştirdiği hava platformlarının ve uzay projelerinin yanı sıra TUSAŞ’ın memleketler arası havacılık şirketleri için üretimini gerçekleştirdiği yapısal projeler de ayrıntılıca incelenebilecek.
Türkiye’nin havacılık geleceğini inşa eden TUSAŞ’ın yeni web sitesine www.tusas.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.