Türkiye’nin en büyük otomobil festivali Başkent’te başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yenimahalle Belediyesi ve Yer6Fest Girişimcileri iş birliğinde 3’üncüsü düzenlenecek …

Hediye sipariş alışveriş ankara
07.10.2021
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yenimahalle Belediyesi ve Yer6Fest Girişimcileri iş birliğinde 3’üncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Drift ve Araba Şenliği başlıyor. Araba sporlarına gönül veren yarışseverleri bir ortaya getirecek olan aktiflik, 9-10 Ekim tarihlerinde A City Premium Outlet’te gerçekleştirilecek.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te gerçekleştirdiği kültürel aktifliklerin yanı sıra tüm yaş kümelerinin ilgiyle takip ettiği faaliyetler ve spor kısımlarına da dayanak olmayı sürdürüyor.
Türkiye’nin en büyük Drift ve Araba Şenliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi ve Yer6Fest Girişimcileri iş birliğiyle 9-10 Ekim’de Başkent’te düzenlenecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi, A City Premium Outlet açık otoparkında düzenlenecek şenliğe sahne, pop müzik konseri, akordeon ve beton bariyer, çadır, itfaiye aracı ve ambulans hizmeti vererek lojistik dayanak sağlayacak.

Girişlerin fiyatsız olacağı şenlik için geri sayım başlarken, araç sporlarına ilgisi olan ve şovları izlemek isteyen Başkentliler, Türkiye’nin dört bir yanından gelen profesyonel pilotlarla da tanışma imkanı yakalayacak. 150 modifiyeli aracın katılacağı şenlik, nefes kesen gösterilere da konut sahipliği yapacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Şenlik alanında kurulacak özel parkurlarda modifiye edilmiş araçlar ile özel üretilmiş araçlar da görücüye çıkarılacak ve drift sevenlere adrenalin dolu dakikalar yaşatacak. Başkentliler, şenlik boyunca gün yüzüne çıkmamış Amerikan arabaları, spor ve klasik arabalar, darg arabaları, off road arabaları ve eşi gibisi olmayan koleksiyon niteliğindeki araçları da yakından görme bahtına sahip olacak.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.