DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

STERLİN

41,6058£% 0.85

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

ÇEYREK ALTIN

3.943,00%1,82

BİTCOİN

2166606฿%-0.22806

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Tek tıkla tedavi aranıyor

İngiltere merkezli tedavi arama platformu, tüm dünyaya yayılan ağıyla memleketler arası sıhhat ve tedavi arama hizmeti sunduğunu duyurdu.
Koronavirüs salgını düzgün planlanmış, ulaşılabilir ve süratli sonuç alınabilen bir sıhhat sisteminin toplum açısından değerini tüm dünyaya gösterdi.
Bu noktada tedavi aramak da artık online mecraya kaydı. ‘KiwiMedi’ tedavi arama platformu, salgının tesirleri sıhhat sistemlerini tehdit etmeyi sürdürürken, kullanıcılarına tüm dünyada muteber, tesirli ve süratli çağdaş sıhhat turizmi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Projenin Türkiye yöneticisi Metin Onur, çağdaş sıhhat turizmi olgusunu benimsediklerini belirterek, “2021 yılı başında Türkiye faaliyetlerini resmi olarak başlatma kararı aldık. Türkiye’nin sıhhat turizmi potansiyeli yüksek ülkelerden biri olduğunu biliyoruz. Hali hazırda Avrupa, Yakındoğu, Asya, Amerika ve Afrika coğrafyasında olmak üzere dünya genelinde 46 ülkede muteber 372 hastane ve klinik ile binlerce uzman hekimle çalışıyoruz” dedi.
“Hastalarla direkt bağlantı sağlanıyor”
Platformla ilgili ayrıntılı bilgiler paylaşan Metin Erdem şunları söyledi: “İş modelimizle, hastane ve klinik sıhhat sunucuları ile hastalarla direkt bağlantı sağlanıyor.

Mahallî aracı kuruluşlar da aktif bir formda yararlanabiliyor. Yenilikçi sıhhat turizmi yaklaşımı ile hasta durum kıymetlendirme ve fiyatlama konusundaki irtibat aksaklıkları ortadan kalkıyor. Hastanelerin hasta üzerinden ödedikleri kurul da ortadan kalkıyor. Ödeme ve fiyatlandırma sıhhat hizmeti alan ile hizmeti sunan ortasında rastgele bir aracı ve kurul ödemesi yapılmıyor.
46 ülkeden 372 sıhhat kuruluşu sistemde aktif
Hali hazırda 372 civarı 46 farklı ülkeden sıhhat kuruluşu sistemde etkin.

Aylık 500 bin trafik ve etkileşim amacı olan dijital portalde yer alan sıhhat sunucularımıza sıralamada vakitle üst sıralara çıkartarak, sistemdeki hastane ve kliniklerin aramalarda eşit görünmesini sağlıyoruz. Hastalar, hastane hakkında tanıtım, makale, yorumlara, görüntülere ve genel bilgilere çok daha rahat ulaşabiliyor.

Sıhhat kurumlarının bu sayede global pazarda tanıtımı en uygun halde yapılırken, bilinirlikleri ve marka bedelleri de artıyor.
En güzeller listeleniyor
Pekala, uygulama nasıl çalışıyor.

Uygulama en güzel sertifikalı ve teknolojik açıdan en uygun hastaneler klinikler ile tabipleri listeliyor. Kullanıcılarının tedavisi için en uygun sıhhat kuruluşu ve hekimi bulmalarına yardımcı oluyor.

Daha evvel Kiwimedi platformunu kullanan şahısların, hastaneler, klinikler, hekimler ve öbür sıhhat sunucuları hakkındaki kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini, puanlamalarını görülebiliyor. Sıhhatini geliştirmek ve güzelleştirmek isteyenler ile tedavi imkanı sunan ve sıhhati geliştirmeye yardımcı olan merkezleri küresel bir ağda buluşturuyor. Kullanıcılarına kaliteli bakım, alternatifli, inançlı, daha kısa bekleme mühletleri olan, ekonomik seçenekler sunuyor. Böylece kullanıcıların tüm dünya çapında sıhhat hizmetlerine erişimini kolaylaştırıyor ve geliştiriyor.”

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bayramda BiP üzerinden 1,3 milyar mesaj gönderildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI