Sağlık ekipleri, köy köy gezerek vatandaşları Covid-19’a karşı aşılıyor

Türkiye’de nüfusa oranla en çok korona virüs aşısının uygulandığı 3’üncü vilayet olan Edirne’de, sıhhat grupları, köyleri dolaşarak vatandaşlara …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.08.2021
A+
A-

Türkiye’de nüfusa oranla en çok korona virüs aşısının uygulandığı 3’üncü vilayet olan Edirne’de, sıhhat grupları, köyleri dolaşarak vatandaşlara korona virüs aşılarını yapıyor.
Türkiye’de nüfusa oranla en çok korona virüs aşısının uygulandığı 3’üncü vilayet olan Edirne’de, en az 1 doz aşı yaptıranların oranı yüzde 86,2’ye yükseldi.
Edirne’nin İpsala ilçesinde Toplum Sıhhati Merkezi aşı takımı, korona virüs aşılarını yaptırmamış ve ya sırası gelmiş vatandaşları tespit ederek bulundukları yere giderek korona virüs aşılarını yapıyor.
İpsala ilçesinin Balabancık köyüne giden taşınabilir aşı grubu, aşılarını yaptırmamış vatandaşlara korona virüs aşısı yaptı.

Taşınabilir aşı gruplarının köyüne kadar gelip bu türlü bir hizmet sunduğu için keyifli olduğunu söyleyen Nazif Tufan, aşı takımlarına teşekkür etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Adem Kaya da ikinci doz aşısını vurdurduğunu taşınabilir aşı uygulamasından memnunluk duyduğunu tabir etti.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.