Red Bull Flick Türkiye finali için geri sayım başladı

Red Bull Flick Türkiye Finali için geri sayım başladı. Elemelerde son haftaya girilirken final grupları da netleşmeye başladı. Toplamda 5 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.10.2021
A+
A-

Red Bull Flick Türkiye Finali için geri sayım başladı. Elemelerde son haftaya girilirken final grupları da netleşmeye başladı. Toplamda 5 çevrimiçi, 11 kent elemesi olmak üzere 16 elemeden muvaffakiyetle ayrılacak 16 ekibin play-off tipine kalacağı turnuvada son olarak Fearlessforce, SheshTeam ve OLDuo grupları üst çeşide ismini yazdırdı.

Red Bull Flick’te Türkiye Finali heyecanı başladı.

Amatörden profesyonele tüm oyunseverlerin, yılların eskitemediği CS:GO’da 2’ye 2 formatında çaba ettikleri turnuvada play-offlara ismini yazdıran son gruplar Fearlessforce, SheshTeam ve OLDou oldu. Türkiye finali, 7 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Oyunseverlerin kıyasıya uğraşına sahne olan turnuvada son elemeler 3 Ekim tarihinde Gaziantep, Antalya ve Eskişehir’de gerçekleşecek.

Bu üç kentte ve bir çevrimiçi elemede başarılı olan 4 ekiple birlikte play-off’a yükselmeye hak kazanan tüm ekipler belirli olacak.

Turnuvada bir yandan da profesyonel oyuncular için düzenlenen TurkNet Invitational çabası de yaşandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Birçok profesyonel oyuncunun çaba verdiği şampiyonanın son haftasında Realenayi2, Görmüş Geçirmişler, S3nceyez ve Çikolatalıbazda finale yükselen gruplar oldu. 7 Ekim’de gerçekleşecek final, markanın canlı yayın akış platformu kanalından yayınlanacak.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.