Korona virüs tedavisi gören öğretmenlerini unutmadılar

Arnavutköy’de hastane bahçesinde toplanan öğrenciler, koronavirüs tedavisi gören öğretmenlerinin Öğretmenler Günü’nü açtıkları pankartla kutladı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.11.2021
A+
A-

Arnavutköy’de hastane bahçesinde toplanan öğrenciler, koronavirüs tedavisi gören öğretmenlerinin Öğretmenler Günü’nü açtıkları pankartla kutladı. Soğuk havaya aldırmadan hastane bahçesine gelen öğrenciler, imajlı konuştukları öğretmenlerini duygulandırdı.
Arnavutköy Cemal Reşit Rey İlköğretim Okulu’nda 4. sınıf öğretmeni Adem Altıntaş geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı ve Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde tedavi görmeye başladı.

Öğrencileri, çok özledikleri öğretmenlerini, Öğretmenler Günü’nünde unutmadı ve onu kutlamak için hastane bahçesinde toplandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Öğrenciler ve veliler öğretmenlerini arayarak cama çıkmasını istedi ve beraberinde getirdikleri, “Öğretmenim geçmiş olsun, öğretmenler günününüz kutlu olsun” isimli pankartı açarak öğretmenlerinin gününü kutladı.

Öğrencileri ile manzaralı konuşan sınıf öğretmeni hislerini anlatırken, toplanan öğrenciler ve veliler ise daima bir ağızdan bağırarak bu özel günü kutlayarak ona el salladı.

Öğrenci velisi Mehmet Özkan, “Öğretmenimiz korona virüs tedavisi görüyor.

Bizde bugün ona moral olmak emelli geldik onun muhtaçlığı olan bir selamsa bir selam vermek için buraya toplandık.

İnşallah biran evvel iyileşir” dedi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.