DOLAR

33,1131$% 0.27

EURO

36,1140% 0.31

STERLİN

42,9631£% 0.21

GRAM ALTIN

2.598,46%1,13

ÇEYREK ALTIN

4.204,00%0,97

BİTCOİN

2095828฿%1.0774

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Huawei yeni nesil kurumsal iş tahlillerini tanıttı


Huawei OptiXtrans DC908, ultra bant genişliği ve yalınlaştırılmış mimariye sahip Olgu Merkezi Ilişkisi (DCI) ağları oluşturmak için üretildi. Huawei OptiXtrans DC908, 100G ve 800G arasında esnek yapılandırmayı destekliyor. Dalga uzunluğu başına 800 Gbit / S ultra geniş bir kapasiteye sahip ve Harika C + L teknolojisiyle 220 dalga uzunluğuna ulaşmaya da hazır. Sunulan eser, müşterilerin bulut çağındaki büyük done akışlarının zorluklarıyla basitçe başa çıkmasına yardımcı oluyor. Bit başına maliyeti düşüren ve optik fiberlerin kıymetini en üst seviyeye çıkaran özellikleriyle Huawei OptiXtrans DC908, müşterilerinin yatırım getirisini de artırıyor. Ayrıyeten Huawei AI teknolojisi, aşamalı arızaların %60’ından fazlasını otomatik olarak kestirim ediyor ve arıza kökenlerinin otomatik tahlili ile yanlış alarmları azaltıyor. Huawei DC OptiX tahlili, 2019’un ahir, 60’tan ziyade devlette ve 120’nin üzerinde şirket tarafından tercih edildi.

Huawei SmartLi UPS ise sanayinin inançlı akü hücrelerini kullanıyor. UPS, akü serisi ve akü paketi, algılanan kör noktaları ortadan kaldırmak için üç katmanlı bir idare sistemi oluşturuyor. SmartLi, pil modülü seviyesinde günah toleransı tasarımı elde etmek ve tekil cürüm noktalarını ortadan kaldırmak için benzersiz bir dahili akım dengeleme denetim modülüne sahip.

Yeni nesil OceanStor Dorado: ESG Lab tarafından önerilen akıllı all-flash depolama tahlili 

Huawei’nin yeni nesil OceanStor Dorado akıllı all-flash depolama tahlili, uçtan uca ultra yüksek süratli bir platform olarak 20 milyon IOPS ve 0,1 ms gecikme sağlıyor. Büsbütün birbirine bağlı ve yüksek inançlı SmartMatrix mimarisi, temel kurumsal hizmetlerin sürekliliğini sağlayarak yedi farklı denetleyicinin arızaların önüne geçmesini sağlıyor. AI tabanlı derin öğrenme, okuma önbellek isabet orantısını %50 nispetinde arttırıyor ve bulut tabanlı AI ile tam ömür döngüsüyle, akıllı operasyon ve bakım (O&M) hizmeti sağlanıyor. 

Huawei 5G ile güçlendirilen AirEngine Wi-Fi 6, sanayinin 100Gbps tepe nispetine sahip birinci Wi-Fi eseri 

Huawei, tüm iç ve dış mekan Wi-Fi yerlerini kapsamak maksadıyla AirEngine 8700, AirEngine 6700 ve AirEngine 5700 serilerini piyasaya sundu. AirEngine 8760’ın hava arayüz orantısı ise sanayinin bir sonraki en uygun teklifinin iki katı olan 10.75 Gbit / S’ye ulaşıyor. Huawei AirEngine 8760, Wi-Fi 6 performansı için yeni bir referans oluşturan, 10 Gbit / S’den daha yüksek bir hava arayüz nispetine sahip yerkürenin birinci Wi-Fi eseri.

Amiral gemisi kampus ve done merkezi tahlilleri 

Huawei Enterprise BG Lider Yardımcısı Sun Fuyou yaptığı değerlendirmede; “Bir işletmenin dış ortamı daha karmaşık ve öngörülemez hale geldikçe, iş sürekliliği idaresi de (BCM) işletmenin uzun vadeli kurumsal stratejisinde bölge almalıdır. Huawei, Wi-Fi 6 standartlarına en çok eği olan şirket olarak bulut, kenar ve cihaz sahaları için tam yığın, tam senaryo AI tahlilleri sağlayabilen sanayinin tek tedarikçisidir. 2020’de Huawei iki amiral gemisi tahlili piyasaya sürdü: Kampüsler için HiCampus ve data merkezleri için HiDC. Başkaca yeni nesil AirEngine Wi-Fi 6, OceanStor Dorado ile birlikte OptiXtrans DC908 ve SmartLi UPS de yeni nesil eserlerimiz arasında. Akıllı çağda benzersiz iş pahaları yaratırken, etraf dostu yüksek süratli ağlar ve gayri akıllı eserlerle birlikte, müşterilerin tüm gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyoruz.”

Huawei HiCampus tahlili yeni nesil kampüs ağları kuruyor 

Huawei, IP meydanına 5G RF teknolojileri, çoklu sistem birlikte programlama, akıllı anten, yazılım tarifli radyo erişim ağı ve 5G ağ kavramları üzere 5G algoritmaları sunuyor. 5G ve IP ile çalışan Huawei AirEngine Wi-Fi 6, yerkürenin en süratli, en kararlı 100 Mbit / S ağ deneyimini sunuyor.

Campus OptiX ağ tahlili, IP artı POL mimarisi aracılığıyla optik kampüs ağ kontaklarına imkan tanıyor. Esnek kapasite, güçlü servis sürece, servis otomasyonu, akıllı işletme ve bakım avantajlarını IP ağları ile paylaşmakla kalmayan eser, birebir hengamda optik teknolojinin avantajlı özelliklerini güç tasarrufu, kolaylık ve yüksek verimlilikle bütünleştiriyor. Huawei Horizon Dijital Platformu, kampüs hizmetlerini klasik tek senaryo zekasından umumi kampüs zekasına yükseltiyor. Huawei Enterprise İş Ünitesi CTO’su Wing Kin Leung, müşterilerin akıllı, yüksek performanslı ve yeşil data merkezleri oluşturmalarına böylelikle çağı yakalamalarına yardımcı olan Huawei HiDC done merkezi tahlilini de tanıttı.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Siber güvenlikle alakalı tahlil geliştirenlere kapılarını açtı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0