DOLAR

31,5275$% 0.51

EURO

34,2871% 0.7

STERLİN

40,0831£% 0.81

GRAM ALTIN

2.128,94%1,35

ÇEYREK ALTIN

3.600,00%4,08

BİTCOİN

2087825฿%7.00076

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Genç Girişimci Başbuğhan Çeker: “Oyun sektörüne yatırım devam etmeli”

Oyun bölümünün gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün büyümeye devam eden bir bölüm olduğunu aktaran Genç teşebbüsçü Başbuğhan Çeker, “Oyun dalı çok kıymetli ve çeşitli yatırımlara muhtaçlık duyuyor. Bu nedenle kesimi yakından tahlil ettiğimizi ve kıymetli yatırımlarda bulunduğumuzu söyleyebilirim” dedi.
İnternet ve teknolojik gelişmelerle birlikte oyun dalının gelişimi de sürat kesmeden devam ediyor.
Kesim ile ilgili yatırım yapmak isteyenlere tavsiyelerde bulunan Başbuğhan Çeker tıpkı vakitte değerlendirmelerde bulunarak, “İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı oyunlara da ilgi gösteriyor. Hatta çevrim içi ya da çevrim dışı oyun oynayan kullanıcıların sayısında git gide artış meydana geldiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle oyun kesimi çok değerli ve çeşitli yatırımlara muhtaçlık duyuyor. Biz de dalı yakından tahlil ediyor ve değerli yatırımlarda bulunmaya çalışıyoruz” tabirlerinde bulundu.
“Yatırımların bölüm için kıymetli olduğunu düşünüyorum”
Oyun kesiminin gelişimi ismine yatırımların çok değerli olduğuna dikkat çeken Başbuğhan Çeker, “Yapılan yatırımlar, dalların gelişimi ismine çok değerli.

Bu nedenle kesimin güzel tahlil edilmesi ve gerekli yatırımların yapılması gerekiyor. Ben de birçok kesimde kayda paha yatırımlarda bulundum. Oyun dalı de ilgilendiğim alanlar içerisinde yer alıyor” dedi.
“Sektördeki çalışmalarımı sürdüreceğim”
Oyun dışından inşaat üzere farklı bölümlerde de yatırımlar ve teşebbüslerde bulunduğunu söyleyen Çeker son olarak da, “Oyun dalındaki çalışmalarımı sürdüreceğim.

Bu nedenle çok kıymetli teşebbüslerim bulunuyor. Her şeyden evvel bu alanda gerekli olduğunu düşündüğüm yatırımlarda bulunuyor. Ayrıyeten ülke iktisadı üzerinde de olumlu etkilerim olmasını istiyorum. Yurt dışındaki fuarlara katılıyor, yurt dışına ihraçlarda bulunuyorum. Böylece ülkeye döviz girmesine biraz da olsa katkıda bulunduğuma inanıyorum. İçerisinde bulunduğum dallardaki gelişmeleri yakından takip ediyor, çalışmalarımı bu gelişmelere nazaran yeniliyorum. Biliyorsunuz, neyi nasıl yaptığınız başarınızı etkiliyor. Bu nedenle ben de sistemli ve nizamlı bir halde ilerlemeye çalışıyorum. Yaptığım çalışmaların beni tatmin ettiğini lakin daha fazla çalışmam gerektiğini söyleyebilirim. Hem oyun hem de inşaat bölümünde farklı çalışmalar gerçekleştireceğimi söyleyebilirim” kelamlarıyla açıklamalarını noktaladı.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Mansur Yavaş’tan ‘Metaverse’ duyurusu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI