Covid-19 geçiren başkan ilçesine Sağlıkçı Anıtı yapıyor

Saruhanlı Belediye Lideri Zeki Alım, Covid-19 hastalığı ile gayrette fedakarca vazife yapan sıhhat çalışanlarına ithafen, ilçedeki Devlet …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.06.2021
A+
A-

Saruhanlı Belediye Lideri Zeki Alım, Covid-19 hastalığı ile gayrette fedakarca vazife yapan sıhhat çalışanlarına ithafen, ilçedeki Devlet Hastanesinin yanında “Sağlıkçı Anıtı” üretim çalışmalarına başladıklarını bildirdi.
Lider Alım, gazetecilere yaptığı açıklamada, Covid-19 sürecinde sıhhat çalışanlarının canla, başla vazife yaptığını, onların bu fedakarlıklarının unutulmaması gerektiğini kaydetti.

Bu kapsamda sıhhat çalışanları için ilçeye anıt yapmaya karar verdiklerini anımsatan Alım, şu bilgileri aktardı:
“Covid – 19 hastalığını geçirmiş ve 17 günü ağır bakımda olmak üzere toplam 24 gün hastanede tedavi görmüş biri olarak sıhhat çalışanlarının ne kaideler altında çalıştığına ben şahsen şahit oldum.

Onların hakkını asla ödeyemeyiz. Bu kuvvetli süreçte ailelerinden ve meskenlerinden uzak, mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalıştılar.

Onlara olan teşekkür ve şükranlarımızı sunmak için İlçemizdeki Devlet Hastanesinin yanındaki orta refüjde peyzaj düzenlemesi ile “Sağlıkçı Anıtı” imaline başladık.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Güzel olsun.”
Lider Alım, kelamlarının sonunda tüm sıhhat çalışanlarına selam, sevgi ve şükranlarını sunduğunu lisana getirdi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.