Bu kılıf içindeki cep telefonu ile denize girmek mümkün

Tatile giden vatandaşlar su geçirmez kılıfları tercih ederek telefon ve cüzdanlarını denize girseler dahi yanlarında tutabiliyor, su altındaki …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.06.2021
A+
A-

Tatile giden vatandaşlar su geçirmez kılıfları tercih ederek telefon ve cüzdanlarını denize girseler dahi yanlarında tutabiliyor, su altındaki süper görünümleri kayda alabiliyorlar.
Yazın gelmesiyle tatil dönemini giren vatandaşlar, denize girdiklerinde cep telefonu, cüzdan üzere özel eşyalarını kolay bir su geçirmez kılıf ile yanlarında taşıyabiliyor.
Su geçirmez kılıf sayesinde, plajda bırakılan özel eşyaların başına gelebilecek hırsızlık üzere aksiliklerin önüne geçilirken, kullanıcı kılıfın şeffaf olması nedeniyle su altında fotoğraf ve görüntü kaydı yapabiliyor. Tatil dönemin gelmesiyle su geçirmez kılıflara talebin arttığı belirtiliyor.
Su geçirmez kılıfları satan Eskişehir’de cep telefonu tamirciliği yapan esnaf Emin Kamuranoğlu, yazın gelmesiyle bu eserin tercih edilmeye başlandığını aktardı.
Kılıfı bilhassa plajda dahi özel eşyalarını yanında taşımak isteyen tatilcilerin tercih ettiğini belirten esnaf Kamuranoğlu, bu stil eserleri tatilcilerin yanı sıra yağmurda fotoğraf ve ya görüntü çekmek isteyenlerinde sıklıkla tercih ettiğini belirtti. Aparatlar hakkında konuşan Emin Kamuraoğlu, “Bu aparat katiyetle içine su almıyor. Cep telefonu kılıfından çok bir cüzdan olaraktan da kullanılabiliyor.

Beşerler eşyalarını plajda bırakmak yerine bu aparat sayesinde suyun altında bile yanında taşıyor. Eşyaları su geçirmeden taşımanın yanı sıra su altında cep telefonu ile fotoğraf ve görüntü kaydı yapmak isteyeler de bu eseri tercih ediyor. Yalnızca tatilciler değil yağmurda imaj kaydı yapmak isteyenlerde bu eseri satın alabiliyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kolay kolay kopma ve yırtılma olmaz bu eserde. Hacmi geniş olduğu için her türlü telefon içine girebiliyor içine.

Fiyatları ise 55 lira ile 60 lira ortasında değişiyor” diye konuşarak su geçirmez kılıf hakkında bilgi verdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.