Bip’te grup görüntülü görüşmelerdeki desteklenen kişi sayısı 15’e çıktı

BiP üzerinden HD kalitesinde gerçekleştirilen sesli ve küme imajlı görüşmelerdeki desteklenen kişi sayısı 15’e çıktı. Böylelikle bu bayramda da …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.07.2021
A+
A-

BiP üzerinden HD kalitesinde gerçekleştirilen sesli ve küme imajlı görüşmelerdeki desteklenen kişi sayısı 15’e çıktı. Böylelikle bu bayramda da uzaklar uygulama ile yakınlaşırken, kalabalık aileler de birebir anda manzaralı görüşüp bayramlaşabilecek.

Dünya genelinde indirme sayısı 82 milyonu aşan BiP üzerinden gerçekleştirilen HD kalitesinde sesli ve küme imajlı görüşmelerde, iştirakçi sayısı artık de 10’dan 15’e yükseldi.

Desteklediği kişi sayısını rakiplerinin yaklaşık iki katına çıkardığı belirtilen uygulama, iş ve cümbüş gayeli toplantıların yanı sıra kalabalık ailelerin buluşma ve bayramlaşma seçeneklerinden biri olmaya devam edecek.

Uygulamanın dünyanın 192 ülkesinde milyonlarca kullanıcıya sahip küresel bir oyuncuya dönüştüğünü söz eden BiP Bağlantı Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı, “Rakip uygulamalardan çok evvel hayata geçirdiğimiz küme imajlı görüşme, web arayüzünden sesli ve imajlı arama, kaybolan ileti, 106 lisanda anlık çeviri ve para gönderme üzere özelliklerimizin yanı sıra ferdî bilgilerin korunması konusunda uyguladığımız şeffaf siyaset sayesinde memleketler arası alanda en süratli büyüyen irtibat platformlarından biri haline geldik.

Bayram öncesinde bir yeniliği daha hayata geçirerek küme manzaralı görüşme özelliğimizdeki iştirakçi sayısını 15’e yükselttik. Böylelikle kullanıcılarımıza bir bayram armağanı vermek istedik. Önümüzdeki periyotta de kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşler ve talepleri de dikkate alarak uygulamamızı fark oluşturan yeni özelliklerle donatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başka uygulamalardan BiP’e geçmek çok kolay
Verilen bilgiye nazaran, kelam konusun uygulamaya öteki iletileşme uygulamalarından geçiş yapmak da son derece kolay.


Hediye sipariş alışveriş ankara

Tüm dünyada operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği BiP’in ‘grup taşıma’ özelliği sayesinde, kullanıcılar daha evvel kullandıkları iletileşme uygulamasındaki kümelerini ve sohbet geçmişlerini süratle ve kolay kolay kelam konusu uygulamaya aktarabiliyor. Başka iletileşme uygulamalarından farklı olarak kullanıcılar, BiP’e mevcut sohbet kümelerini aktarırken, kümede yer alan kelam konusun uygulamayı yüklemiş olan kullanıcıları da tek tek seçmek zorunda kalmadan uygulamaya otomatik olarak ekleyebiliyor.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.