Batman’da 112 acilde çalışan hemşire, 18 yaşına giren kızına Covid aşısı yaptı

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Batman’da 112 Acil Serviste çalışan hemşire annenin tabip olmak isteyen kızını Covid-19 aşısını yaptığı fotoğraf …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.07.2021
A+
A-

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Batman’da 112 Acil Serviste çalışan hemşire annenin tabip olmak isteyen kızını Covid-19 aşısını yaptığı fotoğraf karesini toplumsal medya hesabından paylaştı.
Bakan Koca’nın paylaşımı karşısında hislerini anlatan hemşire anne Meral Fazilet, “Çok keyifli oldum.
Bakanımıza da çok teşekkür ederim ilgisi için” dedi. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Batman’da hekim olmak isteyen 18 yaşındaki Esma Erdem’in hemşire annesi Meral Fazilet tarafından alışveriş merkezinde covid-19 aşısı yapıldığını duyurdu. Sıhhat Bakanı Koca, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Doktor olmak isteyen kızının birinci doz aşısını hemşire annesi yaptı. Esma 18 yaşında. Annesi Meral Hanım, Batman 112 Acilde çalışıyor. Anne ve kızı buluşturan, yerinde aşı uygulamasında bir AVM idi. Esma, sıhhat çalışanları olarak seni ortamıza bekliyoruz.

Hiç yabancılık çekmeyeceksin” dedi.
Bakan Koca’nın kendilerini toplumsal medya hesabı üzerinden paylaşması karşısında yaşadığı hislerini anlatan hemşire anne Meral Fazilet, “6 yıldır Batman 112’de misyon yapıyorum.
4 gün evvel kızım 18 yaşını doldurduğu için aşı sıralaması sisteme düştü. Dün de burada aşıda misyonda olduğum için aşısını ben yapmak istedim.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kendisi de geldi uygun bir formda aşını yaptık inşallah şifa olur. Sırası gelen tüm aşılama sırası gelen vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz.

Bakanımıza da paylaşımıma ilgi gösterdiği için teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim” formunda konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.