NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

NALLIHAN SON DAKİKA

Ayak maskesi nedir?

Bu, biraz vakit ayırmanız gereken bir tedavi çeşididir. Kimi maskelerin pratik mühleti bir saatten az sürsede; kimilerinin bir gece boyunca …

01.04.2020
A+
A-

Bu, biraz vakit ayırmanız gereken bir tedavi çeşididir. Kimi maskelerin pratik mühleti bir saatten az sürsede; kimilerinin bir gece boyunca ayaklarınızda kalması gerekebilir. Yani maskelerin tatbik ve tesirlerine nazaran pratik süreci ayaklarınızda ne kadar kalmaları gerektiğine nazaran değişir. 
Nallıhanhaber Whatsapp

Sürece yardımcı olması için bu maskelerden rastgele birini pratikten evvel ayaklarınızı hep kısa bir mühlet ılık suda bekletin.

Bununla birlikte, peeling tesirleri kendilerini göstermek için 10 güne kadar bekleyebilir. Rastgele bir sonuç görülmeden evvel maskenin bileşenlerini ve ne kadar sıklıkla pratiğiniz gerektiğini bilmeniz gerekebilir. Peeling süreci sonrası, ayak tabanlarınız soyulmaya meyilli olacaktır. Bu nedenle, gelecekte makul bir aktifliğe katılmayı planlıyorsanız, en az bir hafta evvelce peeling pratiğiniz akıllıca bir tercih olacak.

Maskeleri, içeriğinde soyma sürecini yapacak bileşenlerin doğal asitlere sahip olmasına ve gereksiniminize nazaran bağlı olarak seçin.

 


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASINALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER
ETİKETLER: ,


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.