DOLAR

32,8790$% 0.2

EURO

35,1917% -0.06

STERLİN

41,6026£% -0.18

GRAM ALTIN

2.498,64%0,37

ÇEYREK ALTIN

4.071,00%0,44

BİTCOİN

2107936฿%-1.60386

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

45 dakikada sigaradan kurtulmak mümkün


Sigara tiryakileri artık ‘Ben çok bağımlıyım kurtulamam’ kanısının gerisine sığınamayacak. Northwest Üniversitesi’nden Doç. Dr. Çağlar Seziş, kişinin sigaraya ne kadar çok bağımlı ise bırakmasının da 45 dakika kadar kolay olduğunu söyledi. Seziş, sigaranın yanı sıra, kilolarından şikayetçi olan şahısların de fazlalıklarından kurtulmanın mora terapi ile mümkün olduğuna dikkat çekti.

Biorezonans teknolojisiyle tek seansta sigarayı bırakmak artık imkansız değil. Birinci 3 gün idrardan ve terden detoksla bedenden ziyanlı unsurlar atılırken, 1 haftanın sonunda ise sigaranın tadı bile hatırlanmıyor. Bugüne kadar birçok sigara tedavisinden umduğunu bulamayan şahıslar, bu teknoloji sayesinde hayatın tadına yine varıyor. Aygıtla yapılan süreçle son içilen sigaranın yaydığı elektromanyetik frekansların bedenden silindiğini belirten Northwest Üniversitesi’nden Doç. Dr. Çağlar Seziş, “Buraya gelen şahısların içtiği son iki sigarayı tüplere söndürtüyoruz. Tüplerin içeresindeki sigaraları aygıta tanıtıyoruz. Aygıta bağlanan kişi yaklaşık 1 saate yakın süren süreçte nikotin, katran, zehir, zifir ve ziyanlı tüm hususları bedeninden ağır bir detoksla atmaya başlıyor. Birinci 3 gün idrardan ve terleme yolu ile ziyanlı hususlar bedenden çıkıyor. 4’üncü gün itibariyle sigaranın tadı unutuluyor. 1 hafta sonra sigaranın tadını hatırlamıyor. Bu süreç içerisinde şahısların terlemeleri ve bol su tüketmeleri bu tedavi kadar önemli” dedi.

“Yan tesiri yok”

Bu tedavinin hiçbir halde yan tesiri olmadığını tabir eden Doç. Dr. Çağlar Seziş, “Başka bir hastalıktan ötürü ilaç kullanan bireyler bile, bu sistemimizden faydalanabiliyor. Zira yaptığımız süreçte hiçbir halde ilaçla bağlantıya girmeyecek damlalar veriyoruz. Her türlü yaş aralığında bu tedavi uygulanıyor. Nikotin ruhsal değil, fizyolojik de bir bağımlılıktır. Ruhsal olarak ’dur’ deseniz de fizyolojik olarak vücut isteyebilir. Bu sebepten ötürü bizim burada yaptığımız süreçlerle, fizyolojik bağımlılığı da tedavi ediyoruz. Bursa ve İzmir’deki şubelerimizde bu tedavinin yanı sıra psikologlarımız da sigaradan kısa müddette kurtulmak için çalışmalarımızda yer alıyor” formunda konuştu.

“Ben bırakamam diyen bir daha ağzına sürmüyor”

Birinci geldiğinde birçok kişinin tedaviye mana veremediğini belirten Çağlar Seziş, “Fakat işe yaradığını görünce şaşkın bir formda buradan ayrılıyorlar. Herkes ‘ben çok bağımlıyım kurtulamam’ diyor. Lakin kişi ne kadar çok bağımlıysa o kadar çabuk kurtuluyor. Keyfi olarak günde 1-2 tane çilen sigaraların bırakılması biraz daha güç oluyor. Burada en kıymetli olanı 3 gün boyunca bedene müsaade etmeleridir. Sigara içmeyip, ter ve idrar ile bedenden ziyanlı hususları attığımızda bizler galip gelmiş oluyoruz. Lakin buradan çıktığı üzere kapının önünde bir tane dahi olsa sigara içildiğinde yaptığımız hiçbir sürecin manası oluyor. Çay, yemek sonrası yahut kahve ile içilen sigara alışkanlıkları dahi akıllara gelmiyor. Zira içilen çay ve kahvenin tadına sigara bırakıldıktan sonra daha yeterli varılıyor. Hatta bir mühlet sonra sigara dumanından bile rahatsız oluyorlar. Sigara haricinde de kupaların içerisine koyduğumuz tuzundan şekerine, çikolatasından pirincine kadar ne varsa onları bireyle eşleştirip detoks da yapıyoruz. İç organlardaki yağlanmayı gidererek yaklaşık kilo sorunlarına de tahlil buluyoruz” dedi.

Her hususun bir titreşime ve farklı frekanslara sahip olduğu gerçeğinden yola çıkılarak uygulanan mora terapi sayesinde ise hastalar hem kilolarından hem de bağımlılıklarından kurtuluyor. Hastanın kan, tükürük yahut idrar örneğinin makineye tanıtılarak karşılıklı alışveriş sağlandığı tedavi sayesinde kilo vermenin yanı sıra, çikolata, alkol, hatta uyuşturucu bırakmada da kullanılabiliyor. Mora terapi tedavisinde kullanılan aygıtın ağır bir detoks aygıtı olduğunu söz eden Seziş, “Kupaların içerisine koyduğumuz tuzundan şekerine, çikolatasından sigarasına kadar ne varsa onları şahısla eşleştirip detoksa başlıyoruz. Öncelikle iç organların içerisindeki yağlanmayı gideriyoruz. Yaklaşık 3 ayda kilo üzerine sağlıklı sonuçlar alabiliyoruz. Sigara bırakmada sıklıkla kullanılan aygıtın göbek deliği altına yerleştirilen bir cip sayesinde 1 ay boyunca detoks yapılıyor. Ayrıyeten alerji giderme için de kullanılabiliyor. Yani bedende olmaması gereken zehirli unsurları, toksinleri atabiliyor. Sigara bağımlılığı tek seansla giderilirken, 8 seans sonunda istenilen kiloya ulaşılmış olunuyor” halinde konuştu.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

(Özel) Kan dolaşımı durdurulmadan kalp ameliyatı oldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI