DOLAR

30,9190$% 0.02

EURO

33,4668% 0.03

STERLİN

39,0811£% 0.07

GRAM ALTIN

2.018,86%0,35

ÇEYREK ALTIN

3.461,00%0,36

BİTCOİN

1602470฿%0.20521

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Zengin: “Her kapıyı açan bir anahtar olmaya geliyoruz”

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şubesi açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Açılış toplantısına Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Lideri Erkan Güral, TÜGİAD Genel Lideri Nilüfer Çevikel, derneğin şube liderleri ve üyeleri, siyasi parti ve belediye temsilcileri ile muhtarlar katıldı. Açılış konuşması, TÜGİAD Eskişehir Şube Lideri Serkan Can Varlıklı tarafından gerçekleştirildi.

“TÜGİAD’ın faal gücünü Eskişehir için kullanacağız”

Varlıklı, açılış konuşmasında, “Dünya süratle gelişiyor. Biz bu değişime ayak uydurmak değil, değişimin kendisi olmak istiyoruz. Bu süratli değişimde Türkiye’nin ve Eskişehir’in faal olmasını istiyoruz. Dışarıdan izleyen değil, oyunu kuran bir ülke ve kent iktisadına sahip olmak istiyoruz. Sesimizi yükselteceğiz, ancak bu ses ülkemiz ve kentimiz için olacak. Ülkemiz ve kentimizin kalkınmasında birçok faaliyete ve projeye imza atacağız. TÜGİAD olarak bulunduğumuz her ortamda tahlil teklifleri sunan, kamuoyuyla paylaşan olacağız. TÜGİAD’ın faal gücünü Eskişehir için kullanacağız. Eskişehir’in Türkiye’de öncü kent olması yolunda faal rol oynayacağız. TÜGİAD olarak Eskişehir’in gelişiminde ve ilerlemesinde her kapıyı açan bir anahtar olmaya geliyoruz. Ülkemizin ve kendimizin çıkarlarını daima muhafazaya, koruma ve müdafaa etmeye geliyoruz. Biz Eskişehir ve ülke sevdalısıyız” sözlerini kullanarak sahneye davet ettiği takım üyelerini tanıttı.

“Serkan Lider ve takımı TÜGİAD’ı çok daha farklı noktalara taşıyacaklardır”

TÜGİAD Genel Lideri Nilüfer Çevikel, derneğin 1986 yılında kurulduğundan beri birinci bayan lider olarak misyon aldığını belirterek son olmamayı umduğunu lisana getirdi. Dernek olarak nicelikten çok niteliğe bedel verdiklerini vurgulayan Lider Çevikel, “Çok nitelikli bayan ve erkek daima birlikte daima Eskişehir’i hem ülkemizi ileri gerçek götürmeyi umuyoruz. Bizim çalışma alanımız, dünyaya ahenk sağlamak, hatta öne geçmek. Özellikle kıymet verdiğimiz mevzular dijitalleşme ve yeşil dönüşüm. İstihdam, meslek edinme projelerimizi inşallah Serkan Liderimle birlikte yapacağız. Memleketler arası bir fon kurduk, bunu gençlerimize, Türk teşebbüslerine fon sağlayabilmek için kurduk. Umuyorum ve biliyorum ki Serkan Lider ve takımı TÜGİAD’ı çok daha farklı noktalara taşıyacaklardır. Bu bir bayrak yarışı. Benim bundan hiçbir kuşkum yok. Ben elimden ne geliyorsa her vakit birebir sizlerle bir arada alanda çalışmak isterim” diye konuştu.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

TÜGİAD Eskişehir Şubesi kuruldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI