Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı yeniden hizmete açıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin devraldığı Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı, yapılan süreksiz tadilatın akabinde tekrar hizmete açıldı. Ankara …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.11.2021
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin devraldığı Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı, yapılan süreksiz tadilatın akabinde tekrar hizmete açıldı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, yıl içerisinde teslim alınan Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’nda süreksiz tadilat gerçekleştirdi.
Başkentlileri toplumsal medya hesapları üzerinden bilgilendiren Büyükşehir Belediyesi, 800 araç kapasiteli Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’nın 23 Kasım prestijiyle tekrar hizmete açıldığını duyurdu. Açıklamada, “Halkımızın hizmetine yine açılan otoparkın otomasyon sistemi ve tamir çalışmaları başlatılmış olup, en kısa müddette tamamlanacaktır” denildi.

Otomasyon sistemi ve geniş kapsamlı tadilat için proje hazırlıklarını tamamlayan Fen İşleri Daire Başkanlığı, kısa müddet içinde ihaleye çıkacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İhale sürecinin akabinde tadilat çalışmaları tamamlanarak otopark Ankara’ya kazandırılacak.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.