Başkan Balcı öğretmenlerle bir araya geldi

Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçede vazife yapan öğretmenleri Altındağ Kültür Sarayı’nda ağırladı. Altındağ …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.11.2021
A+
A-

Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçede vazife yapan öğretmenleri Altındağ Kültür Sarayı’nda ağırladı.
Altındağ’ın vefakar öğretmenleri, Lider Balcı’nın konuğu oldu.
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Altındağ’da misyon yapan öğretmenlerle bir ortaya gelmekten büyük memnunluk duyduklarını söyleyen Lider Balcı. “Öğretmenlerimiz başımızın tacı. Onlar evlatlarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz eğitim neferleri. Bir ortada olmaktan büyük memnunluk duyduk. Altındağ Belediyesi olarak ebediyen yanlarındayız, yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Öğretmenler için ne yapılsa az olacağını tabir eden Lider Balcı, “Altındağ’da vazife yapan 5 binden fazla öğretmenimiz var.
Geçtiğimiz yıl Altındağ’da vazife yapan tüm öğretmenlerimiz için daima birlikte meyve fidanı dikmiş ve bir meyve ormanı oluşturmuştuk.

Hediye sipariş alışveriş ankara

100 bin metrekarelik bir toprakta oluşturduğumuz orman, bizim ilgimiz, öğretmenlerimizin ise sevgisiyle büyüdü yeşerdi. Ne memnun bize ki ağaçlarımız meyvelerini vermeye başladı.

Bu yıl da Altındağ Kültür Sarayı’nda bir ortaya gelip, birlikte keyifli vakit geçirdik. Biliyoruz ki ne yapsak az ancak elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

Lider Balcı, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.