DOLAR

32,4083$% 0.31

EURO

34,8970% 0.08

STERLİN

41,2903£% 0.27

GRAM ALTIN

2.407,73%1,07

ÇEYREK ALTIN

3.912,00%-1,83

BİTCOİN

2266862฿%0.61921

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Saç ekiminde Modifiye Mikromotor FUE yöntemi

Saç ekiminde kullanılan Modifiye Mikromotor FUE metodu ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan saç ekimi uzmanı Dr. Resul Yaman, bu formülle saç köküne ziyan vermeden yüksek sayıda saç kökü naklinin mümkün olduğunu belirtti.
Saç ekiminde kullanılan birçok farklı sistem olduğunu tabir eden Dr. Resul Yaman, bu tekniklerden kimilerinin istenilen etkiyi vermediği için son vakitlerde yeni yollar geliştirildiğini belirtti.
Saç ekimi konusunda faal sonuçlara ulaşabilmek için yeni gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyleyen Dr. Yaman, Modifiye Mikromotor FUE sisteminin son vakitlerde öne çıkan başarılı uygulamalar ortasında olduğunu kaydetti.
“Saç köküne ziyan verilmiyor”
FUE metodunu anlatan Dr. Resul Yaman, “Yüksek sayıda saç kökünün naklini mümkün kılan FUE prosedürü, sık ve doğal sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Bu nedenle bu sistem günümüzde en sık kullanılan prosedür olmuş durumda. Mikromotor seri kesme kabiliyetine sahip. Böylece çok daha fazla kıl folikülü alınabiliyor. Mikromotor FUE ve manuel FUE ekstraksiyon saç kökü çıkarma sistemleridir. Burada temel maksat saç köküne ziyan vermeden yüksek sayıda folikül alımıdır. Her ne kadar manuel alımla saç kökleri daha az ziyan görür algısı olsa da bir operasyonda alınabilecek saç kökü sonludur.
Fakat suratı düşürülerek modifiye edilmiş mikromotorla hem inançlı hem de yüksek sayıda saç kökü alımı sağlanır” tabirlerini kullandı.

“Saç köklerinin tekrar büyüme oranı azamî seviyede”
FUE metoduyla saç ekiminin nasıl yapıldığını da aktaran Dr. Yaman, “Saç köklerinin yerleştirilmesini daha inançlı hale getirmek için geliştirdiğimiz DHI implanter ile çıkarılan saç kökleri enjeksiyonda kullandığımız iğne biçiminde bir tüp içine el değmeden yerleştirilir ve tüp içerisinde korunaklı bir biçimde cilt altına enjekte edilerek saç ekimi gerçekleştirilir.

Böylelikle hem saç köklerinin çıkarılmasında hem de yerleştirilmesinde bütün tedbirler alınarak, saç kökleri hasarsız nakledilir ve ekilen saç köklerinin yine büyüme oranı azamî hale gelir” biçiminde konuştu.
“Saç kökleri inançlı bir formda cilt altına yerleştiriliyor”
Modifiye mikromotor FUE formülünün temel emeli hakkında da açıklamalarda bulunan Dr. Resul
Yaman, “Modifikasyonla temelde iki maksat vardır.


Düşük zamanda mikromotor kullanıldığı için saç köklerinin ısınma yahut parçalanma nedeniyle ziyan görmesi engelleniyor.

DHI implanter ile de saç kökleri inançlı bir biçimde cilt altına yerleştiriliyor. Her iki durumda da temel hedef en yüksek verimlilikte saç ekimi sağlamaktır ”dedi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

‘Meme Kanseri Farkındalık Ağacı’ ile erken tanının önemine dikkat çekildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI