Rehin alınan hemşireden, kendini kurtaran kahraman emniyet müdürüne teşekkür ziyareti

Geçtiğimiz hafta Şişli’de özel bir cerrahi tıp merkezinde Ramazan K. isimli bıçaklı saldırgan tarafından rehin alınan hemşire, kendini kurtaran …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.01.2021
A+
A-


Geçtiğimiz hafta Şişli’de özel bir cerrahi tıp merkezinde Ramazan K. isimli bıçaklı saldırgan tarafından rehin alınan hemşire, kendini kurtaran kahraman emniyet müdürüne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Edinilen bilgiye nazaran, geride kalan yılın son gününde meydana gelen rehine olayı, Şişli’de özel bir cerrahi tıp merkezinde yaşanmış, tıp merkezine gelen Ramazan K., elindeki kesici aletle hemşire Hayrünnisa C.’yi bir müddet rehin almıştı.

İhbar üzerine olaydan kısa müddet sonra beraberindeki polis takımlarıyla birlikte kelam konusu tıp merkezine ulaşan Şişli İlçe Emniyet Müdürü Özay Kayhan, saldırganla birinci olarak diyaloğa geçip ikna yolunu denemiş, akabinde da ani bir refleksle evli ve bir çocuk annesi sıhhat görevlisini bıçaklı saldırganın elinden kurtarmayı başarmıştı.

Ramazan K.’nın elinden kurtarılan o hemşire, kendi eşi de bir hemşire olan kahraman emniyet müdürü Özay Kayhan’ı ziyaret etti. Dün eşi ve gazi bir akrabası ile birlikte Şişli Kaymakamlığı’na giden hemşire Hayrünnisa C., burada Kaymakam Ali Fuat Türkel ve İlçe Emniyet Müdürü Kayhan’a teşekkür etti.

Kaymakam Türkel’in konut sahipliğinde gerçekleşen ziyarette hayli duygusal anlar yaşanırken, saldırganın elinden kurtarılan hemşireyi hastanede tedavi gördüğü sırada birinci arayan, yeniden kahraman polis müdürünün eşi olduğu öğrenildi.

Emniyet Müdürü Özay Kayhan’ın eşi, olayın akabinde hastanede tedavi gören meslektaşını arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmiş, teselli edip moral vermişti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.