Bakan Kasapoğlu’ndan Bucak’a yarı olimpik yüzme havuzu müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Burdur’un Bucak ilçesine yarı olimpik yüzme havuzu yapılacağı muştusunu verdi. Bakan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.01.2021
A+
A-


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Burdur’un Bucak ilçesine yarı olimpik yüzme havuzu yapılacağı muştusunu verdi. Bakan Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, “Yarı olimpik yüzme havuzunu Bucak’a en kısa vakitte kazandıracağız” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Burdur’un Bucak ilçesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Bucaklı vatandaşlar Bakan Kasapoğlu’na ilçenin salebinden ikram etti. Bakan Kasapoğlu, ziyaret kapsamında halka, bin kişilik spor salonunun yanı sıra yarı olimpik yüzme havuzunun muştusunu verdi. Bucak’la ilgili hem gençlik noktasında hem spor yatırımları noktasında yeni bir çağ açtıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, “Yüzme en değer verdiğimiz branşlardan bir tanesi. Türkiye genelinde yüzme bilmeyen kalmasın kampanyamız var. Yüzme bilmeyen kalmasın kampanyasını Bucak’ta da daha üstleri taşıma ismine yarı olimpik yüzme havuzunu Bucak’a en kısa vakitte kazandıracağız. Bin kişilik çağdaş bir spor salonunu Bucak’a kazandırmayı hedefliyoruz. Gençlerimiz, bayanlarımız, tüm yaş gruplarımız herkes orada çok hoş faaliyetler yapacaklar. Bununla birlikte ilçemizdeki stadın modernizasyonu, aydınlatılması ve bunlar üzere idman salonu nizami ölçekte inşallah Bucak’a kazandıracağız. Hoş bir gençlik merkezimiz var. Gençlik merkezimiz ile ilgili faaliyetler devam edecek. Tabi yurt inşaatımız da devam ediyor. Onu da en kısa vakitte tamamlayacağız. Arkadaşlarımız gereken çalışmaları daha da hızlandıracaklar. Gençlik yatırımları ile tüm gençliği kucaklayan anlayışıyla, spora tüm branşlarda hizmet veren özellikleriyle, milletvekillerimizle ve tüm sivil toplum örgütleriyle el ele verip Burdur’u, Bucak’ı ve tüm Türkiye’yi daha hoş bir yere getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Konuşmasının akabinde Bucak Belediye Lideri Emrullah Ünal, Bakan Kasapoğlu’nu makamında ağırladı. Bakan Kasapoğlu’na isminin yazılı olduğu Bucak Belediyesi Oğuzhanspor forması ikram edilirken fotoğraf çekimlerinin akabinde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Bucak’tan ayrıldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.