Pursaklar’da parklar yenileniyor

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü grupları, ilçe genelinde kırılan ya da deforme olan oyun kümelerinin tadilatını yaparak …

Hediye sipariş alışveriş ankara
07.09.2021
A+
A-

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü grupları, ilçe genelinde kırılan ya da deforme olan oyun kümelerinin tadilatını yaparak yenileriyle değiştiriyor.
Sıcaklıkların yüksek seyretmesiyle birlikte bilhassa hafta sonları parklara ağır ilgi gösteren vatandaşların bakımlı, inançlı ve pak bir etrafta dinlenebilmeleri için Pursaklar Belediyesi, oyun kümelerinde yenileme çalışmaları yürütüyor.

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı gruplar tarafından, çocukların daha rahat ve inançlı ortamda oyun oynamaları ismine kauçuk taban döşeme, oyun alanında bulunan ve eski durumda olan oyuncakların yenilenmesi ve oyuncak sayısı az olan yerlere de yeni oyuncaklar konuluyor.

‘‘Çocuklarımızı inançlı rahat ve sağlıklı bir alanda oynayabilecekleri, tehlike yaratmayan ortamlar oluşturmak istiyoruz’’
Çocukların hijyenik ve inançlı bir ortamda vakit geçirmeleri için çalışmalar yürüttüklerini belirten Belediye Lideri Ertuğrul Çetin; ‘‘Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha pak, daha huzurlu ortamlarda hem dinlenmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için Pursaklar Belediyesi olarak ilçemiz genelindeki parklarda bakım, tamir ve yenileme çalışmaları yürütüyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Çocuklarımızı inançlı rahat ve sağlıklı bir alanda oynayabilecekleri, tehlike yaratmayan ortamlar oluşturmak istiyoruz’’ diye konuştu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.