Sincan’da halı saha ve yürüyüş yolları yenileniyor

Sincanlı vatandaşların spor yaparak boş vakitlerini kıymetlendirdikleri halı saha ve yürüyüş yolları yenileniyor. Sincan Belediyesi vatandaşların …

Hediye sipariş alışveriş ankara
06.09.2021
A+
A-

Sincanlı vatandaşların spor yaparak boş vakitlerini kıymetlendirdikleri halı saha ve yürüyüş yolları yenileniyor. Sincan Belediyesi vatandaşların inanç içinde spor yapabilmeleri için 18 adet halı saha ile 8 yürüyüş yolunu sentetik çim döşeyerek yeniledi.
Sincan Belediyesi Sinan Şamil Sam Kapalı Spor Salonunu Sincan’a kazandırdı, 3 adet yarı olimpik yüzme havuzunun tamamlanması için tüm çalışmalar devam ediyor.
Sincanlı vatandaşların sporla vakit geçirmeleri için parklardaki halı saha ve yürüyüş parkurları yenileniyor.

6 bin 803 metrekare alana sentetik çim serildi
2021 prestijiyle park sayısını 377’e çıkararak ilçenin yeşil alan ölçüsünü arttıran Sincan Belediyesi, parklarda bulunan 18 adet halı saha ve 8 yürüyüş yolunu, toplamda 6 bin 803 metrekare alanı sentetik çim döşeyerek yeniledi.


Gençlerin ve çocukların spor ve çeşitli aktivitelere yönelmesini hedeflediklerini aktaran Sincan Belediye Lideri Murat Ercan, “Belediye olarak gençlerin, çocukların spor ve çeşitli aktivitelerle vakit geçirmeleri için büyük uğraş sarf ediyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Tıpkı vakitte vatandaşlarımızın huzur içinde vakit geçirdiği parklarda bakım ve tamir çalışmalarına devam ediyoruz. Takımlarımız parklarımızda bulunan 18 halı saha ve 8 yürüyüş yoluna sentetik çim döşeyerek yeniledi.

Hemşerilerim gönüllerince spor yapabilirler” tabirlerini kullandı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.