Pursaklar Belediye Başkanı Çetin’den duyarlı belediye personeline ödül

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, misyon alanında altın dolu cüzdanı bularak sahibine teslim eden Paklık İşleri Müdürlüğü çalışanı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
27.08.2021
A+
A-

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, misyon alanında altın dolu cüzdanı bularak sahibine teslim eden Paklık İşleri Müdürlüğü çalışanı Hüseyin Aktaş’ı ödüllendirdi.
Geçtiğimiz günlerde vazife bölgesinde bir cüzdan dolusu altın bulan Pursaklar Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü çalışanı Hüseyin Aktaş, kendi imkânları ile altın dolu cüzdanı ve bir ölçü parayı sahibine teslim etmişti.
Çalışanın bu davranışını büyük takdirle karşılayan Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, Aktaş’ı bir maaş ikramiye ile ödüllendirdi. Hassas davranışı sonrasında personeli makamında ağırlayan Çetin, Hüseyin Aktaş’ın herkese örnek olması gereken bir duruş ortaya koyduğunu ifade etti.

“Bu davranışının toplumun her kesimine örnek olmasını temenni ediyorum”
Belediye personelinin örnek olması gereken bir tutum sergilediğini belirten Başkan Çetin, “Yolları süpürürken bulduğu altın dolu cüzdanı sahibine teslim eden Temizlik İşleri personelimiz, Hüseyin kardeşimizi bu güzel davranışından dolayı bir maaş ikramiye ile ödüllendirdik.


Personelimizin bu davranışının toplumun her kesimine örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.