Pursaklar Belediye Başkanı Çetin, U18 takımı ile buluştu

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, 2021-2022 futbol döneminde U18 Pursaklar Belediye Spor Kulübü grubunu Endemik Vadi’de konuk etti …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.10.2021
A+
A-

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, 2021-2022 futbol döneminde U18 Pursaklar Belediye Spor Kulübü grubunu Endemik Vadi’de konuk etti.
Buluşmaya Lider Çetin ve U18 grubunun yanı sıra Belediye Lider Yardımcıları, Pursaklar Belediye Spor Kulübü Lideri Halil Turhan, kulüp yöneticileri ve antrenörler katıldı.
Sporun her kolunda muvaffakiyetler getiren atletlere sahip olduklarını tabir eden Lider Ertuğrul Çetin, U18 ekibine yeni dönemde muvaffakiyet dileklerini iletti.
“Kazanma isteği hepsinin gözlerinden okunuyor”
Çalışmalarını sıkı bir formda sürdüren U18 grubunu yakından takip ettiklerini belirten Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, “U18 Futbol Ekibi oyuncularımız ile bir ortaya geldik.

Birbirine inanan ve güvenen bir takıma sahibiz. Şampiyonluk yolunda genç atletlerimizin her vakit yanındayız. Belediye olarak sporun ve atletin her vakit yanında olmaya devam ediyoruz. Birçok branşta spor yapan gençlerimizi destekliyor, onları geleceğe hazırlıyoruz.

Çalışkan ve yetenekli atletlerden oluşan U18 ekibimize inancımız tam. Kazanma dileği hepsinin gözlerinden okunuyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Başarılı bir dönem geçirmelerini dilerim” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.