Pursaklar Belediye Başkanı Çetin, esnaf ve ilçe sakinleri ile sohbet etti

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, esnafları ziyaret etmesinin akabinde sokak sokak gezerek ilçe sakinleri ile sohbet etti. Güne esnaf …

Hediye sipariş alışveriş ankara
28.05.2021
A+
A-

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, esnafları ziyaret etmesinin akabinde sokak sokak gezerek ilçe sakinleri ile sohbet etti.
Güne esnaf ziyareti ile başlayarak, çalışmalarına devam eden esnafa ‘hayırlı işler’ temennisinde bulunan Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, sokak sokak gezip vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.
Esnaf ve vatandaşlar ile yaptığı sohbette Pursaklar’ın geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Her vakit vatandaşların ortasında ve yanında olduklarını belirten Belediye Lideri Ertuğrul Çetin; ‘‘Toplumumuzun her bölümü ile diyalog halinde oluyor, onların fikirlerini dinliyoruz.
Hemşerilerimizin istek ve tekliflerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz.

Fırsat buldukça esnaflarımızla bir ortaya gelmeye çalışıyoruz. Pandemi nedeniyle sıkıntı ve problemli devirler yaşıyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bu husustaki yaşadıkları problemleri dinleyip elimizden gelebilecek her türlü yardıma hazır olduğumuzu lisana getiriyoruz.

Hemşehrilerimiz ile daima bağlantı halinde olacağız, ilçemizi birlikte yöneteceğiz’’ tabirlerini kullandı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.