Pursaklar Ayyıldız Mahalle Muhtarlığı yenileniyor

Ankara Pursaklar Belediyesi, mahalle sakinlerine daha çağdaş ve çağdaş bir ortamda hizmet verilmesini sağlamak emeliyle Ayyıldız Mahallesi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.07.2021
A+
A-

Ankara Pursaklar Belediyesi, mahalle sakinlerine daha çağdaş ve çağdaş bir ortamda hizmet verilmesini sağlamak emeliyle Ayyıldız Mahallesi muhtarlık binasında yenileme çalışması başlattı.
İlçe genelinde çağdaş muhtarlık binası sayısını süratle arttıran Pursaklar Belediyesi, vatandaş ile köprü kurma misyonunu üstlenen muhtarların hizmet kalitelerini arttırmak gayesiyle ilçeye yeni çağdaş muhtarlık binaları kazandırmak için kolları sıvadı.

Belirlenen program dâhilinde çalışma yürüten belediye grupları, mahalle muhtarlarının daha uygun kaidelerde hizmet verebilmeleri için çağdaş mahalle muhtarlık binalarından birini daha ilçeye kazandırmak hedefiyle Ayyıldız Mahallesi’nde çalışmalara başladı.

‘‘Yeni muhtarlık binalarını belediye olarak tasarlayarak kendi öz sermayemiz ile imalini üstleniyoruz’’
İlçeye yeni çağdaş muhtarlık binaları kazandırmak için çalışmalara devam ettiklerini belirten Lider Ertuğrul Çetin, ‘‘Muhtarlarımızın misyonlarını daha uygun yapabilmelerine takviye olmak için, çalışma şartlarını güzelleştirmek için yeni muhtarlık binalarını belediye olarak tasarlayarak kendi öz sermayemiz ile üretimini üstleniyoruz.


Ayyıldız Mahallesine yapacağımız yeni Muhtarlık Binası ile muhtarımıza, mahalle sakinlerine daha kaliteli hizmet verebilecek bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Vatandaşlarla bağların daha da güçlenmesine katkıda bulunacak olan yeni muhtarlık binamızın mahalle sakinlerimize şimdiden iyi olmasını temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın çağdaş bir ortamda hizmet alabileceği muhtarlık binalarını tıpkı süratle yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.