“Büyükşehir Parklarda” konserinde Melek Mosso’ya yoğun ilgi

Ankara’da “Büyükşehir Parklarda” isimli konser dizisi kapsamında düzenlenen Melek Mosso konserine vatandaşlar ağır ilgi gösterdi. Ankara …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.07.2021
A+
A-

Ankara’da “Büyükşehir Parklarda” isimli konser dizisi kapsamında düzenlenen Melek Mosso konserine vatandaşlar ağır ilgi gösterdi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi olağanlaşma sürecine geçilmesiyle birlikte “Büyükşehir Parklarda” isimli konser programlarıyla Başkentlilere müzik keyfi sunmaya devam ediyor.
Işın Karaca ve İsmail Altunsaray’ın konserleri ile başlayan konser programlarının üçüncüsü Melek Mosso ile devam etti. 10 Temmuz’da 30 Ağustos Zafer Parkı’nda düzenlenen Melek Mosso konserine Başkentliler ağır ilgi gösterdi. Kültür ve Toplumsal İşler Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen, ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi toplumsal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan açık hava konserine Melek Mosso hayranları akın etti. Sesi, yorumu ve sahne performansıyla izleyenleri hayran bırakan Mosso, sevilen müziklerini söyledi.

Parkı dolduran binlerce izleyici ünlü sanatkarın müziklerine eşlik etti.

“Ankara’nın manevi olarak bende özel bir yeri var
Ankara’nın kendisi için özel bir yere sahip olduğunu belirten Melek Mosso, sanata ve sanatkara verdiği dayanaklardan ötürü Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’a teşekkür etti.


Hediye sipariş alışveriş ankara

Başkent’te uzun konser vermekten duyduğu memnunluğu lisana getiren Mosso, “Burada olduğum için öncelikle çok memnunum, zira Ankara’nın manevi olarak bende özel bir yeri var. Bilhassa parkta konser vermek ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışmak benim için çok değerli.

Ankaralılar bu akşam benimle umarım çok keyifli bir akşam geçirirler” dedi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.