DOLAR

32,3045$% 0.25

EURO

34,8708% -0.87

STERLİN

41,3180£% -0.16

GRAM ALTIN

2.386,07%-3,04

ÇEYREK ALTIN

3.910,00%-1,61

BİTCOİN

2245556฿%-0.10091

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

PRP ve Mezoterapi destekli saç ekimi doğru hastalara yapıldığında iyi sonuç alınıyor

Saç Problemleri ve Saç Ekim Ünitesi Yöneticisi Yasemin Gülgör, saç ekimi operasyonu sonrası bireylerin mevcut saç sıhhatini müdafaaları ismine uygulanan Trombositten Güçlü Plazma (PRP) tedavisinin, saç ekimi sonrası mevcut saçları korumak ismine dünyada yaygın bir biçimde uygulandığını ve yüz güldüren sonuçlar elde edildiğini söyledi.
Saç Meseleleri ve Saç Ekim Ünitesi Yöneticisi Yasemin Gülgör, Trombositten Güçlü Plazma’nın (PRP) deri katmanının gençleşmesi, yaraların uygunlaşması, akne izleri ve saç dökülmesinde uygulanan alternatif bir usul olduğunu belirtti.
Yasemin Gülgör, “PRP kişinin kendi kanından alınan ve olması gerekenden çok fazla trombosit içeren doğal plazma sıvısıdır. PRP ile saç ekimi süreci yaraların daha süratli uygunlaşması ve saç büyümesi mühletini hızlandırmak emeliyle yapılmaktadır” dedi.
Saç ekimi operasyonu sonrası şahısların mevcut saç sıhhatini muhafazaları için uygulanan PRP ve mezoterapi tedavisini anlatan Özel Demiderm Polikliniği Saç Sıkıntıları ve Saç Ekim Ünitesi Yöneticisi Yasemin Gülgör, “Operasyon sonrası talimatlara uyulması durumunda saç ekiminde sonuçlar epey başarılı olur.
Saç ekimi sonrası mevcut saçlarınızı korumak ismine dünyada yaygın bir halde uygulanan ve somut sonuçlar elde edilen PRP tedavisi ve Mezoterapi, vitamin tedavilerine saç ekimi sonrası uygun hastalara, deneyimli ve yetkili şahıslarca uygulandığında yüz güldüren sonuçlar alınmaktadır” biçiminde konuştu.

“Seans sayısı kişinin yanlışsız tanısı yapıldıktan sonra belirlenir”
Saç mezoterapisi hakkında bilgiler veren Yasemin Gülgör, “Saç mezoterapisi saçın ihtiyaç duyduğu minerallerin, proteinlerin ve gibisi saçlı deri içine epey ince iğnelerle direkt enjekte edilmesidir.


Saç mezoterapisi, kıl köklerinin beslenmesini sağlayan vitaminlerin, antioksidanların ve kan sirkülasyonunu artıran ilaçların direkt bir halde kıl köklerine aktarılmasıdır. Unutmayalım ki yapılan bu tedaviler öteleme ismine yapılır. Seans sayısı kişinin hakikat tanısı yapıldıktan sonra belirlenir” diye aktardı.
Hastaların en çok sorduğu sorulardan birisinin de, “Neden saç ekimi yaptırmalıyım” olduğunu belirten Yasemin Gülgör, şöyle devam etti:
“Saç ekimi ile kaybettiğiniz özgüveni yine kazanırsınız.

Toplumsal hayatta ve fizikî manada özgür ve hür olursunuz. İş hayatınıza ve özel hayatınıza renk katarsınız. Soğuktan ve sıcaktan saçlarımız bizleri korur. Biri saçlarınıza dokunduğu vakit hisseder, bundan memnunluk duyarsınız. Mevcut olan itimadımızı daha da artırarak başarılı, keyifli ve özgüvenli olmanızı sağlar. Başarılı merkezlerde, deneyimli ellerde, ileri teknoloji ile yapılan saç ekimi operasyonları ile kaybettiğiniz saçlarınızı tekrar kazanabilirsiniz.”

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Ameliyat izi olmadan varis tedavisi mümkün

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI