Pozitif gelinin düğünü mahallelinin kabusu oldu

Denizli’nin Çameli ilçesinde düğünden 1 gün sonra korana virüs testi müspet çıkan gelinin akabinde damat ile birlikte düğüne katılan 23 kişi daha …

Hediye sipariş alışveriş ankara
30.08.2021
A+
A-

Denizli’nin Çameli ilçesinde düğünden 1 gün sonra korana virüs testi müspet çıkan gelinin akabinde damat ile birlikte düğüne katılan 23 kişi daha karantinaya alındı.
Denizli’nin Çameli ilçesine bağlı Kolak Mahallesi’nde yaşayan Halise N. A. ile Muhammet S. çifti, 22 Ağustos günü mahalledeki okulun bahçesinde düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdi.
Düğünün sonraki günü rahatsızlanan gelin, yakınları tarafından hastaneye götürüldü. Tabiplerin kuşku üzerine yaptığı korona virüs testi müspet çıkınca, çiftin düğünü mahalleli için kabusa dönüştü.

Kırsal mahalleye gelen filyasyon grupları, düğünde gelin ile yakın temas eden şahıslarla irtibat kurdu.
Filyasyon takımlarının çalışmaları ve şikayetleri ortaya çıkan vatandaşların sıhhat kuruluşlarına başvurmaları üzerine gelin Halise N.’nin akabinde damat Muhammet S. ile birlikte düğüne katılan 23 kişi daha testlerinin olumlu çıkması yahut temaslı oldukları gerekçesiyle karantinaya alındı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Kırsal Kolak Mahallesi’nde düğünün akabinde bir anda korona virüs olay patlaması yaşandı.

Süratli bir formda mahallede tedbirleri artıran Çameli Kaymakamlığı, temaslı olabilecek yahut şikayetleri oluşan vatandaşların bir an evvel filyasyon takımlarıyla irtibata geçmesi için ikaz yaptı.

Mahalledeki müspet olay sayısında önemli bir artış yaşanması durumunda, toplu karantina önleminin uygulanabileceği belirtildi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.