DOLAR

32,3045$% 0.25

EURO

34,8708% -0.87

STERLİN

41,3180£% -0.16

GRAM ALTIN

2.386,07%-3,04

ÇEYREK ALTIN

3.910,00%-1,61

BİTCOİN

2252660฿%0.28904

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

(ÖZEL) Evini lağım suyu basan vatandaş İmamoğlu’na isyan etti

Beyoğlu’nda bir apartmanın bodrum katında ikamet eden Eyüp Çakin isimli vatandaşın yatak odasından lağım suları yükseldi. Tüm müracaatlarına karşın İSKİ’nin durumla ilgilenmediğini kaydeden Çakin, “İmamoğlu bu rezilliği görsün. Rezillik çekiyorum artık bana bir deva bulun” dedi.
Beyoğlu’nda ikamet eden esnaf Eyüp Çakin, bir buçuk ay evvel yatak odasının yerinden suların yükseldiğini fark edip ilgili gruplara müracaat etti.
Argümana nazaran, İSKİ takımları gerekli müdahaleleri yapmayarak bir buçuk aydır sorunu çözemeyince konut sahibi Eyüp Çakin’de yatak odasını basan lağım suyuyla yaşamaya mecbur kaldı. Kendi kurduğu motor sistemiyle her gün suyu boşaltmaya çalışan ve berbat kokudan etkilenen ailesini meskenden gönderen Çakin, ”Rezillik çekiyorum artık bana bir deva bulun” diyerek İmamoğlu’na seslendi.

“Yalan yahut yanlış değil bu su benim yatak odamdan çıkıyor”
Konutunu basan lağım sularıyla uyuyan Eyüp Çakin, “Burası benim yatak odam.


Gördüğünüz üzere ben buraları daima kazmışım burası benim yatak odam öteki bir yer değil. Buraların haline bakın, bütün eşyalarım da gördüğünüz üzere girişte hepsi.

Bu halde bu konuttan su çıkarmaktayım ben. Palavra yahut yanlış değil bu su benim yatak odamdan çıkıyor. Bunun artık bir dermanının bulunmasını istiyorum. Bir buçuk aydan beri çok berbat durumdayım.

Sularla uğraşıyorum daima. Yatak odamın köşesinden perde duvarın altından gelen su. Suları boşaltmaya çalışıyorum kendi imkanlarımla gayret veriyorum. Bir buçuk aydan beri 185’i arıyorum ihbar ettim. Meskenime geldiler ve suyun perde duvarın gerisinden geldiğini söylediler. Bu suyun lağım suyu olduğunu kendileri tespit ettiler.

Ondan sonrasında ben bir buçuk aydır rezillik çekiyorum, daraldım, bunaldım artık. Ailemi meskenden gönderdim sağda solda kalıyorlar, kimse konutta yok. Odamı kullanamıyorum. Tek odada kalıyorum. Pis su olduğundan ötürü konut lağım kokuyor.

Aylardır buna deva bulamadık. Beyoğlu Belediyesi değil buna Feriköy İSKİ bakıyormuş, bir deva bulamadılar. Büyükşehir Belediyesi’ne de mail attım. Beyaz Masa’ya başvurun dediler. Her yere de başvurdum ancak deva bulamadım. En sonunda suları kurduğum teçhizatla çekme yapıyorum.

Yarım saatte kırk beş dakikada doluyor su. Günde 25 -30 kova su boşaltıyorum buradan. Hanım konutta olmadığından komşular gelip düğmeye basıyor ve suyu o halde boşaltıyoruz ” dedi.

“İmamoğlu beni bu rezillikten kurtar”
Konutunu basan sudan kurtarmaya çalışan Eyüp Çakin , “Sayın İmamoğlu’nun bu rezilliği görmesini ve Feriköy İSKİ’nin buna bir an evvel müdahale etmesini istiyorum.


Öteki bir şey istemiyorum. İmamoğlu liderimize ben toplumsal medya üzerinden bildiri attım.

Bana Beyaz Masa’ya başvurmamı söylediler. Oraya da başvurdum lakin hiçbir sonuç alamadım. Hala bu formda beklemekteyim liderim artık benim sesimi duyun. Buyurun konutuma gelip görebilirsiniz durumumu.

Rezillik çekiyorum. Deva arıyorum, artık sesimi duyun. İmamoğlu liderimiz beni bu rezillikten kurtarsın artık” biçiminde konuştu.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

(Özel) Staj için gittiği yerde, hobisini işe dönüştürdü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI