Osmaniye’de sanayi sitesinde ‘yerinde aşı’ uygulaması

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde ‘yerinde aşı’ uygulaması kapsamında taşınabilir gruplar tarafından sanayi sitesi çalışanlarına aşılama yapıldı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
23.06.2021
A+
A-

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde ‘yerinde aşı’ uygulaması kapsamında taşınabilir gruplar tarafından sanayi sitesi çalışanlarına aşılama yapıldı.
Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın yerinde aşı uygulamasının başlayacağını duyurmasının akabinde Düziçi İlçe Sıhhat Müdürlüğü, oluşturduğu taşınabilir gruplarla ‘yerinde aşı’ uygulamasına başladı.
Düziçi İlçe Devlet Hastanesi’nin inşaatında çalışan emekçilerle başlayan aşılama çalışmaları sanayi sitesinde devam etti. Kurulan taşınabilir gruplar tarafından aşı sırası gelen vatandaşlar tek tek aşılandı.
Aşılama çalışmaları hakkında bilgiler veren Tabip His Onbaşı, “Sanayi sitesine aşı yapmak için geldik.
Yaklaşık bir buçuk yıldır pandemi nedeniyle çalışıyoruz.

Pandeminin suratını kırmanın da en tesirli yolu hastalığın yayılmasını önlemek. Bu nedenle de toplumunun büyük bir kısmını bağışık hale getirmemiz gerekiyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Çok şükür aşıya daha ulaşır hale geldik. Emekçi ve memurlardan sonra 30 yaşa indi uygulamamız. Toplumu bağışık hala de getirerek de pandeminin suratını kırmak ve yayılmasını engellemeye çalışıyoruz.

Umarım en kısa vakitte bağışıklık etkimizi arttırırız ve maskesiz ve kısıtlamaların kalktığı günlere biran evvel döneriz” diye konuştu.
Aşılama yapmak için gelen sıhhat takımlarına teşekkür eden sanayi esnafı da uygulamadan mutlu kaldıklarını tabir ederek devletin aşılama konusunda hassasiyetle davrandığını söylediler.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.