Nevşehir ulusal ve dünya medyasında geniş yer buldu

Nevşehir’de sürüden ayrılan 5 küçükbaş hayvanın belediye binasına girmeye çalışması anında ortaya çıkan imajlar toplumsal medyanın yanı sıra …

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.12.2020
A+
A-


Nevşehir’de sürüden ayrılan 5 küçükbaş hayvanın belediye binasına girmeye çalışması anında ortaya çıkan imajlar toplumsal medyanın yanı sıra ulusal ve dünya basının da geniş yer buldu.

Nevşehir’de sahiplerince kırsal alanda otlatılan sürüden ayrılan koç, keçi ve üç koyun geçtiğimiz gün sabah saatlerinde belediye binasının bulunduğu alana geldi. Küçük sürünün, Nevşehir Belediyesine girmeye çalışması güvenlik görevlilerince engellendi. Başkanlık binasından uzaklaştırılmaya çalışılan hayvanlar ortasındaki koçun, güvenlik çalışanı ve belediye binasına girmeye çalışan vatandaşları kovalaması da farklı manzara oluşturdu.

Nevşehir Belediyesi’nin güvenlik kameralarınca kaydedilen imgeler, Nevşehir Belediyesi’nin ve Belediye Lideri Rasim Arı’nın toplumsal medya hesaplarından paylaşılmasının akabinde kısa müddette çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Nevşehir Belediyesi’nin twitter hesabında kısa müddette 3 milyon izlenmeye ulaşan imajlar ulusal basında geniş yer buldu. Nevşehir’i gündeme taşıyan imajlar dış basının da ilgisini çekti. Dünyanın farklı kıtalarında birçok ülke medyasında yer alan ve toplumsal medyada milyonlarca kere izlenen imgeler böylece Nevşehir’i bir kere daha gündeme taşıdı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.