91 saat sonra enkazdan kurtarılan Ayda bebeğe 4. yaş günü sürprizi

İzmir’deki sarsıntıda yıkılan İstek Beyefendi Apartmanı enkazından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeğin 4. yaş günü için Bornova Belediye …

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.12.2020
A+
A-


İzmir’deki sarsıntıda yıkılan İstek Beyefendi Apartmanı enkazından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeğin 4. yaş günü için Bornova Belediye Lideri Mustafa İduğ’un makam odasında sürpriz doğum günü kutlaması organize edildi.

İzmir Seferhisar’da 30 Ekim’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki zelzeleden 91 saat sonra Bayraklı’daki İstek Beyefendi Apartmanı’nın enkazından kurtarılan ve bir mühlet hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen Ayda bebeğin 4. yaş günü için Bornova Belediye Lideri Mustafa İduğ’un makam odasında sürpriz doğum günü kutlaması organize edildi. Kutlama öncesi Lider İduğ’un makam odası balonlar ile süslenirken, belediyeye gelen Ayda ve ağabeyi Atakan Gezgin, İduğ tarafından karşılandı. Lider İduğ çocuklara balon armağan etti. Akabinde ise doğum günü pastası kesildi.

Ayda, büyüyünce’ Öğretmen’ olmak istiyor

Bornova Belediye Lideri Mustafa İduğ, Ayda’ya, en sevdiği bir çizgi sinema karakterinin kostümünü armağan ederken, Ayda’nın ağabeyi Atakan’a da Sakarya’da yaşayan bir çocuk tarafından gönderilen kumbara verildi. Ayda Gezgin, sürpriz doğum günü aktifliği için teşekkür etti. Büyüyünce ne olmak istersin sorusu üzerine Gezgin, “Öğretmen” diye karşılık verdi.

“Ayda ve ailesi İzmir’e emanet”

Ayda ve ailesinin sarsıntının arından İzmir’e emanet olduğunu söyleyen Lider İduğ, Gezgin ailesinin bundan sonraki hayatında daima yanında olacaklarını söz etti. İduğ, “Doğum gününde onlarla birlikte olmaktan çok memnun olduğumu söylemek isterim. Ağabeyi Atakan da Bornova Belediyespor Kulübünde basketbol oynuyor. Onun bundan sonraki hayatında da yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“İsterdik ki annesi de burada olsun”

Doğum günü kutlamasına katılan amca Onur Gezgin ise yaşadıkları bu süreçte tüm Türkiye’den dayanak geldiğini belirterek, “Ayda doğum gününe maalesef annesi olmadan girdi. İsterdik ki annesi de burada olsun. Ayda’nın her şeyi var. Annesinin dışında hiçbir eksiği yok. Bu noktada biz elimizden geleni yapıyoruz lakin ne olursa olsun annesini hiçbir şey geri getiremeyecek. Orta ara annesini soruyor” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.