Navigasyonun azizliğine uğradı sınava geç kaldı

BİTLİS (İHA) –Bitlis’in Ahlat ilçesinde, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) birinci oturumu olan ‘Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) birkaç …

Hediye sipariş alışveriş ankara
27.06.2021
A+
A-

BİTLİS (İHA) –Bitlis’in Ahlat ilçesinde, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) birinci oturumu olan ‘Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) birkaç dakika geç kalan aday, imtihana giremedi.
Bu yıl birinci kez Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından üniversite imtihan merkezlerinden biri olarak belirlenen Bitlis’in Ahlat ilçesinde imtihan heyecanı başladı.
YKS’nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) saat 10.15’de başlarken, binalara girişler saat 10.00’dan sonra kapatıldı.

Adilcevaz ilçesine bağlı Akçıra köyünden gelip Ahlat ilçesindeki Selçuklu Anadolu Lisesi’nde imtihana girecek olan Elanur Erkek isimli öğrenci, birkaç dakika geç kaldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Gecikmeli gelen Elanur, imtihana geç kaldığı için binaya alınmadı.

Adilcevaz’ın uzak bir köyünden imtihana geldiklerini ve navigasyonun azizliğine uğradıkları için imtihan binasına geç geldiklerini söyleyen Elanur ve amcası, tüm ısrarlarına karşın sonuç alamayınca, üzgün bir biçimde geldikleri araca binerek geri döndüler.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.