Minikler hem gülümsedi, hem de müzik gününü kutladı

Minik öğrenciler, Dünya Gülümse Gününü ve Milletlerarası Müzik Gününü yaptıkları koreografiyle kutladı. Yüzlerinden bir an olsun gülümseme eksik …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.10.2021
A+
A-

Minik öğrenciler, Dünya Gülümse Gününü ve Milletlerarası Müzik Gününü yaptıkları koreografiyle kutladı.
Yüzlerinden bir an olsun gülümseme eksik olmayan MBA Okulları’nın Bursa Özlüce Yerleşkesi öğrencileri, yaptıkları koreografi gösterisiyle hem Dünya Gülümse Gününü, hem de Milletlerarası Müzik Gününü kutladı.
Okulun bahçesinde toplanan minik öğrenciler, oluşturdukları I (ben), kalp ve sol anahtarıyla görsel bir şölen sundu. 4. sınıfa giden 9 yaşındaki öğrenci ise piyano resitali verdi.
Her yıl ekim ayının birinci cuma gününün, ‘Bir güzellik yapın ve bir kişinin gülümsemesine yardım edin’ sloganıyla ‘Dünya Gülümseme Günü’ olarak kutlandığını söz eden Okul Müdürü Burhan Yazgan, “Bunun yanı sıra 1 Ekim tarihi ise, Milletlerarası Müzik Günü olarak kutlanıyor.
Biz de birebir güne denk gelen bu günü birlikte kutlamak istedik. Okulumuzun birinci yılı olmasına karşın çocuklarımızın sanatla buluşmasını çok önemsiyoruz. Öğrencilerimizin hislerini söz etmelerini ve dışarı yansıtmaları açısından sanat bizim için çok kıymetli. Sanat dolu günlerle çocuklarımızı buluşturmanın uğraşı içerisindeyiz” dedi.

Müzik akademisi kurucusu Elana Çekiç ise, “Medicana okullarıyla bu türlü bir projeye imza attığımız için çok memnunum.
Zira herkesin müzik ile ilgilenmesi gerekiyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hangi enstrüman yahut hangi üslupta müzik söylemesi değerli değil” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.