NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

NALLIHAN SON DAKİKA
Baskılı Maske Sipariş

METEOROLOJİ NALLIHANLILARI UYARDI

Hava durumuna dair son tahminlere göre bugün özellikle Marmara Bölgesi, Karadeniz Bölgesi’nin batısı ve İç Anadolu Bölgesi’nin kuzey kısımları …

29.09.2020
A+
A-

Hava durumuna dair son tahminlere göre bugün özellikle Marmara Bölgesi, Karadeniz Bölgesi’nin batısı ve İç Anadolu Bölgesi’nin kuzey kısımları ve Nallıhan’da  sağanak yağışların etkisi altında olacak.

Nallıhanhaber Whatsapp

BİRÇOK İLE UYARI GELDİ! NALLIHAN’DA LİSTEDE…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz ile Çorum, Yozgat ve Kırşehir çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğleden sonra ve akşam saatlerinde Kütahya, Sakarya, Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce, Karabük, Kastamonu, Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara’nın kuzey ilçelerinde ve Nallıhan’da yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIKLARI DÜŞECEK

Tahminlere göre hava sıcaklıkları yağış alan yerlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

MARMARA’DA LODOS ETKİLİ

Marmara Bölgesi’nde bugün parçalı yer yer çok bulutlu, bölgenin kuzey ve doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğleden sonra ve akşam saatlerinde Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; öğle saatlerinde bölgenin güneydoğusunda, güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.