Mamak star adayını arıyor

Türkiye’nin 13 vilayetinde “Yeni Bir Ses” müsabakasının ön elemeleri başladı. Birinci üçe giren yarışmacıların ödül alacağı müsabakanın …

Hediye sipariş alışveriş ankara
28.09.2021
A+
A-

Türkiye’nin 13 vilayetinde “Yeni Bir Ses” müsabakasının ön elemeleri başladı. Birinci üçe giren yarışmacıların ödül alacağı müsabakanın başkentteki elemeleri de Mamak Belediyesi koordinesinde gerçekleşiyor.
Türkiye’de 13 vilayetten adayların katılacağı “Yeni Bir Ses” müsabakasının ön elemeleri başladı.
Başkentte, Mamak Belediyesi’nin mesken sahipliğinde Musiki Muallim Mektebi’nde heyetler eşliğinde ön elemeler devam ediyor.

Operadan türküye, poptan sanat müziğine kadar müziğin çeşitli kısımlarında yarışabilecek tertipte birinciye 100 bin TL, ikinciye 50 bin TL, üçüncüye ise 30 bin TL para ödülünün yanı sıra birinci olan yarışmacıya ise single albüm ve klip çekimi de yapılacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

“Önemli isimler çıkacağına inanıyorum”
Musiki Muallim Mektebi’nde gerçekleşen ön elemelerin daha evvelce olduğu üzere değerli ses sanatkarlarının çıkacağını vurgulayan Mamak Belediye Lider Yardımcısı Mehmet Düğmeci, “Başkentlilerin kültür ve sanat hayatlarına taraf veren merkezlerin başında gelen Musiki Muallim Mektebi’nde böylesi bir tertibe mesken sahipliği yapmaktan da memnunluk duyuyoruz.


İnanıyorum ki bu tarihi yerden bu yarış vesilesi ile daha evvel olduğu üzere tekrar değerli isimler çıkacak” dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.