Mamak Belediyesi ilçe genelinde temizlik ve tadilat çalışmalarına devam ediyor

Mamak Belediyesi ilçe genelinde paklık ve tadilat çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bu hafta General Zeki Doğan ve …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.08.2021
A+
A-

Mamak Belediyesi ilçe genelinde paklık ve tadilat çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bu hafta General Zeki Doğan ve Keyifli mahalleleri köşe bucak temizlendi.
Mamak hem Ankaralılar hem de Ankara’ya gelen ziyaretçiler için adeta kentin vitrini olmaya devam ediyor.
Mamak Belediyesi daha pak bir Mamak ve daha sağlıklı bir hayat alanı oluşturabilmek için özverili bir biçimde mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Her hafta sonu iki mahallede gerçekleştirilen köşe, bucak paklık çalışmaları kapsamında bu hafta General Zeki Doğan ve Memnun mahalleleri köşe bucak temizlendi. Bütün belediye faaliyetlerinde olduğu üzere, paklık işlerinde de disiplinin ve koordineli çalışmanın büyük ehemmiyet taşıdığının altını çizen Mamak Belediye Lideri Murat Köse, “Hemşerilerimize ve Ankara’mıza gelen konuklarımıza sokakları, caddeleri ve meydanları pırıl pırıl bir Mamak sunmak bizim asli vazifemizdir.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bu misyonu layığı ile yerine getirmek için belediyemizin tüm üniteleri gece gündüz çalışıyorlar. Sürdürmüş olduğumuz paklık seferberliği ile Mamak’ımızı daha tertipli ve pak bir ilçe haline getirerek, halk sıhhatinin korunması noktasında da gereken hassasiyeti göstermekteyiz” tabirlerini kullandı.

Hummalı bakım
Çalışma kapsamında gruplar mahalleleri köşe bucak temizledi, pazaryerlerini yıkadı, yeşil alanlarda bakım ve ilaçlama süreci uyguladı.


Çöp konteynırları onarılıp boyandıktan sonra ilaçlandı.

Sokaklarda yıpranan yollar onarıldı ve akabinde asfaltlandı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.