Kurban kesim alanları temizlendi, Sincan’da dip köşe pırıl pırıl yapıldı

Sincan Belediyesi grupları bayram öncesi başlattığı paklık seferberliğini bayram boyunca da devam ettirdi. Kurban kesim alanları tazyikli sularla …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.07.2021
A+
A-

Sincan Belediyesi grupları bayram öncesi başlattığı paklık seferberliğini bayram boyunca da devam ettirdi. Kurban kesim alanları tazyikli sularla yıkandı, konteynerler temizlendi. Takımlar pak bir Sincan için gece gündüz demeden titiz bir çalışma yürüttü.
Daha pak ve sağlıklı bir Sincan için 7 gün 24 saat çalışma yapan takımlar, bayramda da çalışmalarını ihtimamla sürdürdü.

Sincan Belediyesi takımları bayram öncesi Sincan’ın kırsal mahalleleri de dahil olmak üzere pek çok alanda ayrıntılı bir paklık çalışması yürüttü.
Genel paklık takımları Alagöz, Hisarlıkaya, Fiyat, Yenihisar, Bayındır, Çokören, Temelli, Beyobası, Bacı, Girmeç, Malıköy, Türkobası, Alçı, Anayurt, Polatlar, Çimşit, Peçenek, Çiçektepe ve Zir Vadisi yolunu çöplerden temizledi, ilçeyi bayrama hazırladı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Takımlar bayramda da boş durmadı
Sincan Belediyesi Çimşit kurban pazar yerinde 3, Yenikent kurban pazar yerinde 1 olmak üzere toplam 4 adet çağdaş kesim alanıyla vatandaşa bayramda hizmet verdi.

Kurban kesim alanlarına işkembe paklığı için belediye atölyelerinde üretilen tanklar yerleştirildi.

Böylelikle kurban atıklarının burada depolanması sağlandı.
Takımlar bayram boyunca rutin paklık faaliyetlerinin yanı sıra kesim alanlarını tertemiz yaptı.

Hem tazyikli sularla, hem organik çözücülerle kan lekeleri temizlendi. Hür kesim alanları yani pazar yerleri de tıpkı halde kurban kalıntılarından arındırıldı.

Konteynerler yıkandı, ilaçlandı. Gece gündüz demeden bayram boyunca çalışmalara devam eden gruplar Sincanlılardan da tam not aldı.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.