Keçiören’deki Rehabilitasyon Merkezi yeni yüzüyle çocukları misafir etti

Keçiören Belediyesi, Ulusal Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan “Telafide Ben de Varım” programı kapsamında Keçiören İlkokulu …

Hediye sipariş alışveriş ankara
06.07.2021
A+
A-

Keçiören Belediyesi, Ulusal Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan “Telafide Ben de Varım” programı kapsamında Keçiören İlkokulu öğrencilerine yönelik üstü açık otobüsle seyahat aktifliği düzenledi.
Keçiören Belediyesi tarafından baştan sona yenilenen Süreksiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne düzenlenen seyahate 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri katıldı.
Keçiören İlkokulu önünden üstü açık otobüsle alınan öğrenciler müzikler eşliğinde Rehabilitasyon Merkezindeki aktiflik alanına götürüldü. Burada Lider Altınok tarafından karşılanan öğrencilere çeşitli ikram ve ikramda bulunuldu. Şenlik havasında geçen aktiflikte Altınok çocuklarla birlikte pasta kesti ve daha sonra da Rehabilitasyon Merkezinin ziyarete açık olan kısımlarında şirin canlıları ziyaret etti. Altınok çocuklara kedi-köpek maması, fanusta balık, saksıda çiçek tohumu da ikram etti. Aktifliğe Keçiören Belediye Lider Yardımcıları, Keçiören İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Ayhan Işık ve Keçiören İlkokulu Müdürü Zeynep Er de katıldı.

Rehabilitasyon merkezi yenilendi
Düzenlenen aktiflikte konuşan Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Bitki ve hayvanlar bizlere bir emanettir.


Her şeyin başı sevgi. Hayvanlarımızı sevmeyen insanı da sevmez. Allah’ın yarattığı en gururlu eşref-i mahlûk insan olsa da, kimse kusura bakmasın, insanlık olarak hiç de güzel imtihan veremiyoruz. Hayvanlar birçok beşerden daha pak ve daha palavrasız. Onlarda sahtekarlık, riyakarlık, hırsızlık yok. Hayvan sevgisini aşılamak için yapılan bu aktiflikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayvanlarımız vefalı canlılardır. Sahibi ölen birtakım köpekler sahibinin mezarı başından yıllarca ayrılmıyor. Sahibi hastaneye kaldırılan birtakım köpekler de sahibinin peşinden hastaneye kadar gidip onu orada bekliyor.

Böylesine vefalı canlılarımız için Rehabilitasyon merkezimizi pırıl pırıl yaptık. Canlılarımıza burada en güzel biçimde bakım ve tedavi uyguluyoruz. Keçiören Belediyesi Türkiye’nin en çağdaş Süreksiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine sahip. Bu çalışmamız 1994 yılından ileri geliyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara’nın ve Türkiye’nin en âlâ en hoş hayvan Rehabilitasyon Merkezlerinden birisi burası. Ameliyat, diş temizleme, ultrason üzere birçok hizmeti burada veriyoruz” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.