Kaybolan küçük kızın annesi ile kavuşma anı yürekleri dağladı

Sultangazi’de babaannesiyle gittiği pazarda kaybolan yabancı asıllı küçük kıza mahalle esnafı sahip çıkarak ailesiyle buluşturdu. Her yerde …

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.07.2021
A+
A-

Sultangazi’de babaannesiyle gittiği pazarda kaybolan yabancı asıllı küçük kıza mahalle esnafı sahip çıkarak ailesiyle buluşturdu. Her yerde çocuğunu arayan anne ile kızının buluşma anları duygusal anlara sahne oldu.
Olay, evvelki gün Sultangazi Eski Habibler Mahallesinde yaşandı.
Edinilen bilgiye nazaran, 12 yaşında olduğu öğrenilen yabancı asıllı Hazal ismindeki küçük kız, babaannesi ile birlikte alışveriş yapmak için gittiği semt pazarında kayboldu. Bölgede çalışma yaptığı esnada küçük kızın ağladığını gören kepçe operatörü, neden ağladığını sorduğunda ise kendini tabir edebilecek seviyede Türkçe konuşabilen küçük kız, babaannesi ile pazarda alışveriş yaptıklarını ve kaybolduğunu söyledi. Bunun üzerine küçük kızı elinden tutan kepçe operatörü, hem bölgeyi uygun bildikleri, hem de emniyetli bir yer olduklarını düşündüğü ses sanatkarı ve bölgede restaurant işletmeciliği yapan İbrahim Ocak’ın yanına götürdü.

Esnaf sahip çıkarak, küçük kızın ailesini buldu
Küçük kızın korktuğunu ve ağladığını gören Ocak, evvel sakinleştirmek için su verdiği kıza ailesini bulmak için meskenini tanım etmesini isteyince küçük kız, konutlarına yakın olan bir bakkal dükkanını tanım etti.


Etraftaki arkadaşlarını arayan Ocak, arkadaşlarından ailesine ulaşıp bilgi vermelerini ve kızlarını meskenlerine getireceklerini söylemesini istedi.

Ailesine götürüp teslim etti.
Ailenin yaşadığı adresi öğrenen Ocak, yanına aldığı küçük kızı annesine teslim etti.


Her ikisinin de korktuğu görülen anne ve kızın kavuşma anı ise duygusal anlara sahne oldu. Uzun müddet bir birlerine sarılarak ağlayan anne ve kız Ocak’a teşekkür ederken, yaşanan o anlar ise cep telefonu ve güvenlik kamerasına yansıdı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.