Odunpazarı geri dönüşüm ağını genişletiyor

Odunpazarı Belediyesi’nin hala 14 mahallede devam eden geri dönüşüm çalışmaları 28 mahalleye çıkıyor. İstiklal, Arifiye, Deliklitaş …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.07.2021
A+
A-

Odunpazarı Belediyesi’nin hala 14 mahallede devam eden geri dönüşüm çalışmaları 28 mahalleye çıkıyor.
İstiklal, Arifiye, Deliklitaş, Kırmızıtoprak, Osmangazi, Akarbaşı, Vişnelik, Gökmeydan, Kurtuluş, Göztepe, Gültepe, Yıldıztepe, Büyükdere ve Sümer mahallelerinde devam eden ambalaj atığı toplama ağına Emek, Vadişehir, Alanönü, Ihlamurkent, Gündoğdu, Yenidoğan, 71 Meskenler, Orhangazi, Cunudiye, Çankaya, Dede, Karapınar, Yenikent ve 75. Yıl mahalleleri de eklendi.

Husus ile ilgili açıklama yapan yetkililer, vatandaşların Odunpazarı Belediyesi tarafından dağıtılan mavi poşetler içerisinde kağıt, karton, cam, metal ve plastik üzere geri dönüştürülebilir ambalaj atıklarını biriktirerek, mahallelerinde belirlenen günde saat 08:00 ile 10:00 ortasında binalarının önüne çıkarmaları gerektiğini belirtti.
Toplama gruplarının aldığı dolu poşet kadar boş poşet bırakacağını söz eden yetkililer, ambalaj atıklarını çıkarırken belirlenen gün ve saatlere uyulması gerektiğinin altını çizdi.

Geri dönüşüm toplama sisteminin uygulandığı mahalleler günlere ayrıldı.
Pazartesi günleri; Emek, Vadişehir, Kırmızıtoprak, Osmangazi, Salı günleri ise Alanönü, Ihlamurkent, Akarbaşı, Vişnelik mahallelerinde toplama yapılacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ayrıyeten Çarşamba günleri Gündoğdu, Yenidoğan, 71 Meskenler, Orhangazi, Gökmeydan, Kurtuluş mahallelerinde toplama yapılırken Perşembe günlerinde ise Göztepe, Gültepe, Yıldıztepe, Cunudiye, Çankaya, Dede, Karapınar mahallelerinde toplama yapılacak. Cuma günleri Büyükdere, Sümer, Yenikent mahallelerinde toplama yapılırken haftanın son toplaması Cumartesi günü Deliklitaş, İstiklal, Arifiye ve 75. Yıl mahallelerinde yapılacak.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.