Karga ile kahvaltı yapan simitçi yürekleri ısıttı

Kartal’da simit satıcısıyla karga ortasındaki dostluk yürekleri ısıttı. Koluna konan kargayı elleriyle besleyen simitçinin gülümseten manzarası …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.05.2021
A+
A-

Kartal’da simit satıcısıyla karga ortasındaki dostluk yürekleri ısıttı. Koluna konan kargayı elleriyle besleyen simitçinin gülümseten manzarası vatandaş kamerasına yansıdı.

Geçtiğimiz gün, Kartal Adliyesi yakınlarında simit tezgahı olan Adnan Akdemir, sabah kahvaltısını yaparken bir anda koluna konan kargayı geri çevirmedi.

Akdemir, kahvaltısını karnı acıkan karga ile paylaştı. Simitçinin ellerinden poğaça yiyen karga, karnını doyurduktan sonra uçarak uzaklaştı. İkilinin gülümseten manzarası etrafta ilgi uyandırdı. Görenlerin içini ısıtan ikilinin dostluğu vatandaş kamerasına yansıdı.

Karga ile kahvaltı yapan simitçi Adnan Akdemir, “Burada kahvaltı yapıyorduk.

Kahvaltı yaparken birden koluma bir karganın konduğunu gördüm.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Tabi ki şaşırdım. Bizimle bir arada kahvaltı yaptı poğaça aldım poğaça yedirdim kendisine. Ondan sonra biraz oyalandıktan sonra gitti.

Vallahi şaşırtan yani, heyecan verici. Sekiz yıldır buradayız birinci sefer bu türlü bir şey geldi başımıza. Bu türlü gelip kolumuza konması, bizimle birlikte hiç korkusuzca davranması çok şaşırttı bizi” dedi.Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.