Kapadokya’da gökyüzü balonlarla renklendi

Türkiye’nin değerli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde sabahın birinci ışıklarıyla birlikte sıcak hava balonları yeni yılın birinci …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.01.2021
A+
A-


Türkiye’nin değerli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde sabahın birinci ışıklarıyla birlikte sıcak hava balonları yeni yılın birinci uçuşunu gerçekleştirdi.

Türkiye’nin kıymetli turizm merkezlerinden ve sıcak hava balon tiplerinin başşehri Kapadokya bölgesinde sıcak hava balonları 2021 yılının birinci uçuşuyla birlikte gökyüzü ile buluştu. Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Göreme beldesinde sabahın birinci ışıklarıyla birlikte havalanan yaklaşık 50 balon gökyüzünde renkli imajlar verdi. Yaklaşık 1 saat boyunca gökyüzünde kalan sıcak hava balon çeşitlerine katılan yerli ve yabancı turistler peribacalarını kuşbakışı izlemenin keyfini yaşarken Voyager Balloons sahibi Halis Aydoğan açıklamasında yeni yılın birinci uçuşunu gerçekleştirdiklerini söyledi.

Aydoğan, “2021 yılının birinci balon uçuşunu bu sabah gerçekleştiriyoruz. Dün hava kuralları müsait olmadığı için gerçekleştirememiştik. Bölgemiz ve Türkiye açısından iyi olmasını diliyoruz. Bu yıl sıcak hava balonlarına ilginin 2020’ye nazaran daha fazla olmasını ümit ederekten herkesin yeni yılını kutluyoruz. Bugün balon çeşitlerine ilgi hayli ağır ve 50 balon Kapadokya semalarında olacak” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.