DOLAR

32,3045$% 0.25

EURO

34,8708% -0.87

STERLİN

41,3180£% -0.16

GRAM ALTIN

2.386,07%-3,04

ÇEYREK ALTIN

3.910,00%-1,61

BİTCOİN

2245786฿%-0.13741

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Aymnet ürünleri, yüzde 80 ile yüzde 220 arasında hücre canlılığını arttırıyor


Klâsik ve tamamlayıcı tıp alanında bitkisel ve doğal eserleriyle kesiminde çığır açan Aymnet, vitamin kümesinde hücre canlılığını yüzde 80 ile yüzde 220 ortasında arttırdığını bilimsel olarak ispatladı.

Türkiye’nin yerli ve ulusal üretim seferberliğine bir katkı da Bursa’daki sağlıklı hayat eserleri alanında bir network firmasından geldi. Şiddetli korona virüs günlerinde önüne gelen herkesin bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ismine kelamlı vaatlerde bulunarak klasik ve tamamlayıcı tıp eseri pazarladığı şu günlerde eserlerini emniyetli kılmak ve performansını ortaya koyarak 200 milyar dolarlık dalda ismini duyurmak isteyen Türk şirketi Aymnet’in eserlerinin muvaffakiyet öyküsü dikkat çekiyor. Kesimde, besin desteği eserlerini toksikoloji testine sokan Aymnet’in eserleri testten başarılı bir formda geçti.

Vitamin kümesinde hücre canlılığını yüzde 80 ile yüzde 220 ortasında arttırdıklarını ve bunun olarak ispatlandığını belirten Aymnet İdare Heyeti Lideri İlhan Sağlam, “Bununla kalmayan Aymnet, bilim adamlarıyla ortak eserlerinin toksikoloji testleri üzerine bir araştırma makalesi hazırlayarak Türkiye’de birinci sefer bir milletlerarası hakemli bilimsel bir mecmuada literatüre girdi. Bu başarıyı yakalayan dalda birinci Türk şirketi olmanın gururuyla, büyük amaçlarımıza sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Buna ek olarak, alanda tesirli gördüğümüz birtakım eserlerimizi ise dalda Türkiye’de birinci sefer mikrobiyolojik ve preklinik test ve araştırmalara tabi tuttuk. Örneğin zerdeçal’ın etken hususu olan curcuma isimli eserimiz bağışıklık sistemini epeyce kuvvetlendirdiği ve böylece kanserle savaşta kıymetli bir esirgeyici besin desteği olduğunu preklinik testlerce ispatladı. Üstelik bu emniyetli eserlerimizi insanların hevesle aldığı birçok yabancı menşeili misal eserlerden daha ucuza yalnızca Türk halkının kolay erişimi için sunduk. Propolis etken unsurlu diş macunumuz preklinik testlerde antiboyotiğe yakın bir tesir gösterdiğini, bilim adamlarının bilhassa ağız içi iltihaplanma ve yara, diş eti iltihaplanması üzere durumlarda faal bir eserdir. Ayrıyeten, herkes tarafından ölümsüzlük mantarı olarak bilinen reishi mantarı isimli eserimiz preklinik test sonuçlarına nazaran bilhassa göğüs kanserine karşı hayli tesirli olduğunu ve yeniden bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini ispatlamıştır” dedi.

Hammaddeleri Türkiye’de üretmeye ihtimam gösterdiklerini belirten Sağlam, “Türkiye’de bulamadığımız takdirde kendi besin ve ziraat mühendislerimiz denetiminde satın alımları gerçekleştiriyoruz. Zira biliyoruz ki bölümümüzde hammadde yepyeniliği konusunda çok sahtekarlıklar yapılıyor. Hatta bu sebeple üniversitelerle ile ithal edilen hammaddelerin ülkemizde üretilmesi ve iktisada kazandırılması için bilimsel çalıştaylara sponsor olup, Türkiye’de üretim yapanlara alım garantisi vererek bölgesel kalkınmaya dayanak veriyoruz. Hakikaten bu uğraşlar kendisini 2019 Diamonds Of Turkey ödül merasimiyle Yılın En Başarılı Bitkisel İçerikli Eser Markası Mükafatını ile taçlandırmıştır. Yeni eser geliştirme çalışmalarımıza ise ar-ge ünitemizin bulunduğu Düzce Teknopark’ta devam etmekteyiz. Bu çalışmalar ilgili kamu kurumları ve akademisyenler tarafından desteklenen ulusal projelerle devam etmektedir. Hedefimiz kesimde bu stil bilimsel prensiplere dayalı şeffaf ve test edilebilir eserlerin halkımızla buluşmasıdır. Bunun için sesimizin duyulması bir şirket amacından çok toplumsal sorumluluk olarak görmekteyiz” formunda konuştu.

Milyonlarca dolarlık cirolar üreten yabancı menşe’li şirketler ve onlara bayilik yapan milyonlarca Türk vatandaşının olduğunu belirten İlhan Sağlam, “Aslında bölüm tam olarak anlaşılmamış ve bu anlaşılmazlığı yabancı markaların büyük tanıtım sarfiyatları ve pazara birinci giren olma avantajıyla ele geçirdiği gerçeği ortadadır. Network aslında bir pazarlama metodudur. Network marketing Türkçeye ağ pazarlama olarak çevrilse de direkt pazarlamadan doğduğu için bir çok yerde direkt pazarlama olarak da anılmaktadır. Bu pazarlama metodu, temelde “ürün satın almaya karar verirken en çok kararını etrafında güvendiğin insanlar/deneyimler belirler” prensibine dayanır. Bu noktada, değişen dünyada kitlesel, merkezi bağlantı ve satış yollarının yerini birebir, şahsileştirilmiş irtibat ve satış yollarına bırakması kilit bir noktadır. Fakat bu noktada, bu yapının vakit içerisinde arka niyetli beşerler tarafından kullanılması, insanların emeksiz kısa yoldan güçlü olma dileği kullanılmış ve dal lekelenmiştir. Biz bu noktada kesimde hakikat işi, gerçek eserlerle yaparak rol model olma ve bölümde aslan hissesinin bir Türk şirketi tarafından alınması maksadı ile yola çıktık. Zira bu işi gerçek yapan birileri çıkmazsa, insanların sahiden inançla âlâ gelir elde edebilecekleri bir limanlarının olmayacağı kanaatine vardık” diye konuştu.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursaspor taraftarından polis ekiplerine meşaleli destek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI