Kahramankazan zabıtasından çevre dostu denetimler

Ankara Kahramankazan Belediyesi zabıtası, etraf kirliliğine fırsat vermemek için ilçe genelindeki fabrika, iş yeri ve araçlara karşı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.08.2021
A+
A-

Ankara Kahramankazan Belediyesi zabıtası, etraf kirliliğine fırsat vermemek için ilçe genelindeki fabrika, iş yeri ve araçlara karşı kontrollerini aralıksız olarak sürdürüyor.
Kahramankazan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımları, rutin kontrollerinin yanı sıra etraf ve tabiat dostu uygulamalarıyla da fark yaratıyor.
Zabıta grupları, Ankara’nın sanayi kümelenmesi manasında ağır bir potansiyele sahip olan ilçede kontrollerini aralıksız olarak sürdürüyor. Bilhassa Saray Mahallesi’nde bulunan sanayi kuruluşları ve bu civardaki yollar daima olarak denetleniyor. Takımlar kontrollerinin yanı sıra gelen ihbarları da itinayla pahalandırıyor. Zabıta grupları bu kontroller sırasında, etraf ve tabiat kirliliğine sebep olan işletme ve araçlara anında müdahale ediyor. Kontroller sonucunda çevreyi ve doğayı kirletenlere karşı gerekli cezai yaptırımlar uygulanıyor.

Etraf kirliliğine sebep olan cisim, eser ya da hususların de temizlenmesi sağlanıyor.
Önceliğimiz etraf ve doğa
Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, belediye olarak yaptıkları ve yapacakları tüm faaliyetlerde etraf ve tabiat dostu uygulamalara öncelik verdiklerini söyledi.

Lider Oğuz, “Bu alanda çalışan gruplarımızın başında ise zabıtalarımız geliyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Zabıtalarımız, daima olarak ilçemizin tüm bölgelerinde kontrollerini sürdürüyor. Etrafımızın ve tabiatımızın kirletilmesinin önüne geçmek için ağır bir mesai yapıyor.

Pak bir etraf ve sağlıklı bir tabiat için kontrollerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.