İznik Belediyesi’nde sosyal denge tazminat sözleşmesi imzalandı

İznik Belediyesi ile Belediye ve Özel Yönetim Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ortasında toplumsal istikrar tazminatı mukavelesi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.12.2020
A+
A-


İznik Belediyesi ile Belediye ve Özel Yönetim Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ortasında toplumsal istikrar tazminatı mukavelesi imzalandı.

İznik Belediye Lideri Kağan Mehmet Usta, Bursa Bem-Bir-Sen Şube Lideri Erkan Ataman, İznik Belediyesi ve bağlı kuruluşlardaki memurları kapsayan kontratın imza merasimi için bir ortaya geldi. Mehmet Usta, mukavelenin imzalanmasının akabinde yaptığı konuşmada, belediyelerde ve özel yönetimlerde memur ile kontratlı çalışana ek verilen toplumsal istikrar tazminatının hayırlara vesile olmasını diledi.

Belediye çalışanlarının daha uygun imkânlarla İznik’e daha düzgün hizmetler sunmasını temenni eden Usta, “2020 yılının kalan kısmında da kanunen ödenebilecek en yüksek meblağı hem memur, hem de kontratlı çalışanımıza ödeyeceğiz. Mukavelenin memurlarımıza, kontratlı çalışanımıza ve ailelerine güzel olmasını diliyorum.” dedi.

Usta, bütün çalışanların koşullarının güzelleştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.