İzmir’de sağanak yağış etkili oldu

İzmir’de sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde başlayan sağanak yağış sonrası kimi vatandaşlar ile şoförler yağmura hazırlıksız yakalanırken …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.12.2020
A+
A-


İzmir’de sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde başlayan sağanak yağış sonrası kimi vatandaşlar ile şoförler yağmura hazırlıksız yakalanırken, kentin en işlek caddeleri adeta göle döndü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün İzmir için sağanak yağış uyarısı yapmasının akabinde sokağa çıkma kısıtlaması öncesi bastıran yağmura hazırlıksız yakalanan kimi şoförler ve vatandaşlar sıkıntı anlar yaşadı. Kentin en işlek caddeleri adeta göle dönerken, tesirli olan sağanak yağışta kimi şoförlerin denetimli bir biçimde ilerlediği görüldü. Yağmura şemsiyesiz yakalanan bir vatandaş başına poşet geçirirken, kimi vatandaşlar koşar adımlarla yağmurdan kaçtı kimileri ise otobüs duraklarına sığındı.

Arıza yapan araca motosiklet üzerinden destek

Bornova Metrosu yakınlarında arıza yapan bir araca, vatandaşlar tarafından itekleme sureti ile yardım etmek istenilirken, olayı gören bir motosiklet sürüsünün ise arabaya geriden yanaşıp ve motosikletin üzerinden inmeden ayağıyla dayanak vermesi ise enteresan manzaralara sahne oldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.