Isparta’da 203 okula kütüphane yapılacak

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından kütüphanesiz okul kalmayacak kampanyası kapsamında Isparta’da kütüphanesi olmayan 203 okul tespit edildi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.11.2021
A+
A-

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından kütüphanesiz okul kalmayacak kampanyası kapsamında Isparta’da kütüphanesi olmayan 203 okul tespit edildi. Eğitimde fırsat eşitliliğinin sağlanması için kurulacak kütüphanelerin çalışmasına başlanıldı.
Isparta’da kütüphanesi olmayan 203 okul belirlendi.
Köy okulları dahil tüm okullarda kurulması planlanan kütüphanelerle, eğitimde fırsat eşitliliğinin sağlanması hedefleniyor.

Kütüphanesiz okul kalmayacak kampanyasının ayrıntılarını anlatan Ulusal Eğitim Vilayet Müdürü Erhan Baydur “Bakanımızın talimatları doğrultusunda Isparta’mızda kütüphanesi olmayan okulların tespitleri yapıldı, bununla birlikte Türkiye çapında kütüphanesiz okul kalmayacak kampanyamız var bu çerçevede de vilayetimizde 203 tane okulumuzun kütüphanesi olmadığını tespit ettikten sonra çalışmalarımızı başlattık.

Hediye sipariş alışveriş ankara

15 günde 13 kütüphanemizi hazır hale getirerek öğrencilerimizin hizmetine sunduk.

Yılbaşına kadarki süreçte bütün okullarımız inşallah kütüphanelerine kavuşacaktır” tabirlerini kullandı.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.